Tato holčička se narodila s obřím nádorem na obličeji. Podívejte se na to, jak vypadá dnes po několika operacích!

Tato holčička se narodila s obřím nádorem na obličeji. Podívejte se na to, jak vypadá dnes po několika operacích! Zdroj: stuff.co.nz

Když žena prožije několik porodů, moc dobře ví, jak celý tento proces probíhá a také dokonale pozná, když se děje něco špatného. Cypres Salon byla již trojnásobná matka, proto ihned tušila, že se s jejím novorozeným dítětem něco děje...

Holčička Angel po narození vůbec neplakala a ani lékaři matce nebyli schopni nic říct, jen se tvářili zcela šokovaně. Dívenka se totiž narodila s výdutí mozkové tepny, tzv. aneurysmatem. Jenže tato výduť jí zasahovala až do půlky obličeje, tím pádem se dívka nedokázala nadechnout a navíc tepna mohla zapříčinit i poškození mozku, ke kterému byla připojena. 

Zdroj: stuff.co.nz Jak už to v lékařství bývá, téměř veškeré tyto abnormality se dají operativně odstranit, ovšem je potřeba větší suma peněz, kterou ovšem rodiče Angel neměli. Proto se rozhodli uspořádat na tuto operaci charitativní sbírku, ve které se vybralo neuvěřitelných 6 000 euro, a holčička mohla tuto komplikovanou operaci podstoupit.

Bohužel ani tak dívce lékaři nedokázali úplně pomoci a na obličeji jí zůstal obrovský nádor, který v dýchání neustále překážel. Tím, že rostl společně s Angel, narostl do takových rozměrů, že dívka kvůli němu přestávala vidět na levé oko.

Zdroj: stuff.co.nz Jak můžete sami na fotografiích vidět, ani po psychické stránce to nemohlo být pro Angel vůbec příjemné, proto většinu času trávila doma anebo na zahradě a hrála si se svými sourozenci. Jenže zvídavým a posměšným pohledům od okolí se nedá vyhnout. Proto když na ní jeden chlapec, během toho, co si hrála na zahradě, zakřičel, že je „příšera“, mysleli si všichni, že jí to jen ublíží. Na to mu však Angel odpověděla něco, co by nikdo nečekal!

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 17. 5. 2017 13:58 Nahlásit obsah