Tato holčička se narodila téměř bez mozku. Její adoptivní rodiče pro ni před její smrtí udělali dojemnou věc…

Tato holčička se narodila téměř bez mozku. Její adoptivní rodiče pro ni před její smrtí udělali dojemnou věc… Zdroj: ntd.tv

V dnešní době již není zvykem, že by mladý manželský pár toužil po velké rodině plné dětí. Většinou mívají rodiče jedno či dvě děti, ovšem tohle není případ Allison a Joshe Lewisovi.

Tito manželé mají své vlastní čtyři děti a dokonce i jedno adoptované. I přesto, že zvládnutí pěti malých raubířů zabere mnoho času, rozhodli se pro další adopci, která jim byla po zdlouhavém procesu umožněna, avšak mělo to jeden „háček“.

Úřady jim sdělily zprávu, že se stanou novými rodiči nádherných dvojčátek, jenže po příjezdu do porodnice, kam se manželé Lewisovi přijeli na dvojčátka podívat, se dozvěděli celou pravdu.

Zdroj: ntd.tv Matka se těchto dětí, chlapce a holčičky, ihned po porodu vzdala. Chlapeček byl silný a zcela zdráv, bohužel jeho sestřička tolik štěstí neměla. Podle lékařů se dívenka narodila bez určité části mozku a dávali jí maximálně pár týdnů života.

Zdroj: ntd.tv Kdekoho by tato zpráva vyděsila, jenže když Allison s Joshem uviděli neodolatelné úsměvy těchto dvojčátek, rozhodli se je adoptovat společně a malé holčičce alespoň na pár týdnů dopřát život v rodině, jaký si zaslouží.

Zdroj: ntd.tv Holčičku pojmenovali Ava, a ačkoliv s nimi strávila jen 178 dní, určitě to byly chvíle plné radosti a lásky. Podle Allison a Joshe se malá Ava nejraději tulila ke svému bráškovi a zemřela ve spánku právě přitulená k němu.

Zdroj: ntd.tv Je naprosto úžasné, že se jí rodina ujala a chovala se k ní, jak si to tato malá princezna jistě zasloužila. Velký obdiv si také zaslouží Allison a Josh, kteří, i přestože věděli, jaký má malá Ava osud, rozhodli se obklopit ji láskou, čehož její biologická matka nebyla schopná.

Autor:
Publikováno: 8. 12. 2017 08:00 Nahlásit obsah
Loading...