Tato půvabná žena se rozhodla neskrývat své postižení a zveřejnila své fotky s prosbou o sdílení. Pomůžete i vy?

Tato půvabná žena se rozhodla neskrývat své postižení a zveřejnila své fotky s prosbou o sdílení. Pomůžete i vy? Zdroj: bestchinanews.com

Každý z nás čas od času potká někoho, kdo má nějaké postižení. Většinou takovým lidem moc pozornosti nevěnujeme, možná se nad jejich osudem trochu zamyslíme, popřípadě jim přispějeme nějakou tou korunou. Tito lidé ale nechtějí náš soucit, přejí si jen, aby byli součástí společnosti a ne chudáčci na jejím okraji.

Mladá dívka Alena Snowden se rozhodla na internetu zveřejnit fotografie a odhalit tak své postižení. Ukázala tak světu, co skrývala pod oblečením - nemá totiž jednu nohu, kterou jí nahrazuje protéza.Pokud jste si mysleli, že jenom zdraví lidé mohou mít postavu a vzhled modelky, jste na omylu. Podívejte se na Alenu a je vám okamžitě jasné, jak je půvabná a její postava dokonalá.

I když se k ní osud zachoval ošklivě, nezanevřela na něj, ba naopak. Stále se snaží dívat do budoucnosti, žít plnohodnotným životem a její optimismus je doslova nakažlivý. Neztrácí smysl pro humor a snaží se ostatním pomáhat smířit se s nevyhnutelným.

Prosí vás všechny o sdílení svých fotografií, aby lidem, kteří jsou na tom stejně nebo podobně jako ona, dodala odvahu žít život naplno a nestydět se za své postižení. Jak sama říká: „Raději budu žít jen s jednou nohou než vůbec. Život je krásný a já si ho chci užít.”

Pomůžete jí v její snaze? Budete její výzvu podporovat a sdílet její příběh?

Galerie Alena Snowden Alena Snowden Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 21. 9. 2018 10:02 Nahlásit obsah