Tato žena měla porodit své již čtvrté dítě. Při porodu se však stalo něco naprosto výjimečného...

Tato žena měla porodit své již čtvrté dítě. Při porodu se však stalo něco naprosto výjimečného... Zdroj: nl.newsner.com

Když se narodí miminko, pro většinu rodičů je to požehnání. Pro každého z nich je jejich dítě pochopitelně tím nejkrásnějším na světě, ovšem právě narozená Devina svým vzhledem ohromila nejen své rodiče ale i celou porodnici.

Jessica Smithová z Mississippi v USA se společně se svým manželem na svou holčičku nesmírně těšila a nebyla sama. Na Devinu doma čekali další tři netrpěliví sourozenci.

Když se Devina 1. května narodila, vážila 3 500 gramů a měřila krásných 48 centimetrů. Čím ale byla pro všechny tolik zvláštní?

Malá Devina se narodila s nádhernými bílými vlasy, což je úkaz, který se jen tak nevidí a při porodu tím způsobila opravdové pozdvižení. Podle všeho se dívenka narodila s albinismem, což je dědičné onemocnění, které se projevuje extrémně světlým zbarvení kůže a vlasů. Naštěstí nijak výrazně neomezuje život svého nositele.

Zdroj: nl.newsner.com „Během těhotenství mi lékař akorát řekl, že má hodně vlásků, jejich barvu jsme však nevěděli. Když se narodila, byla jsem naprosto v šoku. Vypadala jako panenka,“ řekla Jessica.

Deviina fotografie se rázem stala hitem internetu a jistě s námi budete souhlasit, že je naprosto dokonalá!

Autor:
Publikováno: 30. 11. 2017 19:10 Nahlásit obsah