Tato žena zemřela podle lékařů na syfilis. Když ale pak otevřeli rakev, zjistili děsivou pravdu!

Když Mollie přišla se svými problémy k lékaři, tvrdili jí i všem lidem v továrně, že se jedná o syfilis. Bohužel oni i majitelé továrny věděli celou pravdu a tímto se jen snažili situaci ututlat. V tomto roce se totiž také tvrdilo, že rádium je v malém množství pro lidské tělo prospěšné, proto nikoho ani nenapadlo, že by za nemocí zaměstnankyň továrny stálo právě rádium. 

Zdroj: thehorrorzine.com Ženy, tedy v tomto případě ještě dívky, byly šťastné, že mají takovou práci a nad tím, že je v podstatě pomalu ale jistě zabíjí, ani nepřemýšlely. Jak jsme již psali na začátku, příběh Mollie nebyl ojedinělý a i ostatní ženy měly svých zdravotních problému víc než dost.

Těhotné ženy, které v továrně pracovaly, rodily mrtvá miminka, na těle se jim tvořily zánětlivé boláky a ve tmě dokonce zářily. Bohužel doposud nebylo dostatek důkazů o tom, že se v továrně děje něco nezákonného. Majitelé této továrny se snažili falšovat výsledky testů a okolí tvrdili, že za stavem jejich zaměstnankyň stojí pouze syfilis, kterým se nakazily kvůli jejich divokému stylu života.

Zdroj: wimp.com Když ale začala umírat i mužská část zaměstnanců, začalo se o tuto situaci zajímat mnohem více lidí a konečně se potvrdilo, že rádium bylo úzce spojeno s úmrtím zaměstnanců v této továrně.

strana 2 / 2
Autor:
Publikováno: 18. 5. 2017 12:10 Nahlásit obsah