Teenager zakřičel do opuštěného domu. Nečekal ale, že dostane zoufalou odpověď

Teenager zakřičel do opuštěného domu. Nečekal ale, že dostane zoufalou odpověď Zdroj: smartlystuff.com

Náctileté děti mají ve zvyku navštěvovat strašidelná a opuštěná místa. Zřejmě kvůli notné dávce adrenalinu, který je v tomto věku tolik vyhledávaný. Ovšem ne vždy se jedná pouze o legraci a může děti potkat něco, na co do konce života nezapomenou.

Když Izaak Eglington-Watts se svou přítelkyní Emily při procházení v lese našli starou a opuštěnou budovu, zajásali nadšením. Okamžitě se rozhodli budovu prozkoumat, a když našli výklenek, zkoušeli, jak se jejich hlasy ozývají a odrážejí ze strany na stranu o zdi staré budovy.

Když Izaak zakřičel „ahoj“, uslyšel nejen svou ozvěnu, ale také něčí volání o pomoc. V tu chvíli chlapec celý zkoprněl a řekl to své přítelkyni, která mu to nechtěla věřit. „Do toho výklenku jsem se sklonil a poslouchal. Seskočil jsem dolů, ale Emily se mnou jít nechtěla. Pak jsem vlezl do další části, která vedla do dalšího výklenku, kde jsem znovu zakřičel a opět jsem slyšel volání. Byl jsem dost vyděšený, všude byla tma a já měl u sebe jen mobil,“ řekl Izaak.

Zdroj: smartlystuff.com Chlapce napadlo vzít svůj telefon a zapnout nahrávání. Poté znovu zvolal a křik, který se mu ozýval nazpět, se mu podařilo nahrát. Izaak nevěděl, jak se k osobě, která volá o pomoc dostat, proto vylezl zpátky k Emily, pustil jí nahrávku a společně šli najít policisty, kteří by jim pomohli.

Zdroj: smartlystuff.com Naštěstí potkali dva strážníky, které přivedli na ono místo a všem společně se podařilo zachránit muže, Jamese Thompsona, který byl již měsíc pohřešovaný. James žil několik měsíců v lese a při pádu do této díry si poranil kotník. Kdyby nebylo tohoto mladého páru, pravděpodobně by zde i zemřel.

Autor:
Publikováno: 3. 9. 2018 11:21 Nahlásit obsah