V 19 letech porodila dcerku a poté se jí vzdala. Po 21 letech dostala zprávu, která s ní tvrdě zatřásla!

V 19 letech porodila dcerku a poté se jí vzdala. Po 21 letech dostala zprávu, která s ní tvrdě zatřásla! Zdroj: littlethings.com

Jak už to tak bývá, někdy nám osud přivede do cesty něco, s čím člověk nepočítal a najednou se ocitne v nejtěžší životní situaci. Následující příběh je totiž o 19leté dívce, která neplánovaně se svým přítelem otěhotněla, bohužel na vše zůstala naprosto sama…

Jakmile se její přítel o těhotenství dověděl, dívku opustil a podporu nenašla ani u své rodiny. Najednou tato mladá dívka zůstala na vše úplně sama, a proto se uchýlila ke kroku, který ji v tu chvíli připadal jako nejrozumnější – k adopci. 

Zdroj: littlethings.com Chtěla svému miminku dopřát jen to nejlepší, na co by ona sama bohužel nikdy neměla dostatek prostředků. Jenže také nechtěla, aby si její holčička myslela, že ji nemilovala, a proto se rozhodla koupit zápisník, do kterého napsala vše, co jí běželo hlavou. Také zaznamenala to, co pro ni malá Tammy, jak holčičku pojmenovala, znamenala a také jí v zápisníku vysvětlila, proč se rozhodla dát ji k adopci.

Malá Tammy se naštěstí dostala do milující rodiny, která před ní netajila to, že je adoptovaná a také ji tento zápisník dala. Proto když Tammy dovršila své 21. narozeniny, rozhodla se najít svou biologickou matku a poznat ji.

Zdroj: littlethings.com A tak začala hledat na sociálních sítích, kde najednou objevila ženu, která by podle všeho mohla být její pravou matkou. Tammy sebrala veškerou odvahu a napsala této ženě e-mail, ve kterém stálo:

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 15. 5. 2017 14:39 Nahlásit obsah