V den její svatby ji znásilnili. Nikdo by ale ani ve snu nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane...

V den její svatby ji znásilnili. Nikdo by ale ani ve snu nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane... Zdroj: tnp.ph

Svatební den má být pro nevěstu tím nejkrásnějším dnem vůbec, ovšem ani tento posvátný moment nebrání ostatním jej zničit. Terry Apulová plánovala svatbu se svým snoubencem Harrym Olwandem několik měsíců, ovšem v den jejich svatby se stalo něco, na co by raději zapomněla.

Terry se ve svatební den vydala ve svých krásných svatebních šatech do kilometr vzdáleného kostela sama, když v tom uviděla velmi podezřelého muže, který právě vysedl z auta. Terry raději přidala do kroku, ovšem tento neznámý muž ji proti její vůli vtáhl do auta, kde seděli ještě další dva muži.

Ačkoliv Terry křičela, že je to její svatební den, muže to nijak neoblomilo a Terry surově zbili a také znásilnili. Během tohoto hrůzného okamžiku jeden z mužů donutil Terry k orálnímu sexu, ta ho však po chvíli kousla, což jí pravděpodobně zachránilo život. Muž Terry bodl nožem a vyhodil z auta ven.

Zdroj: tnp.ph Ležící zakrvácené ženy si všiml malý chlapec, který si hrál opodál. Okamžitě se svou babičkou zavolali na policii, kde vypověděli, že má být Terry mrtvá. Ta se však v sanitce probrala a byla převezena do nemocnice, kde si všimli, že má na sobě svatební šaty. Jedna ze sestřiček proto začala obvolávat místní kostely, aby sehnala Terryinu rodinu, což se jí také nakonec povedlo.

Harry stál celou dobu po boku své milované Terry a svou vysněnou svatbu odložili o 7 měsíců. Vše se zdálo být konečně tak, jak má být a dva novomanželé si mohli užívat společně strávený čas. Bohužel nejspíš jim nebylo přáno a měsíc po svatbě se stala další tragédie.

Zdroj: tnp.ph Jednoho večera Terry se svým mužem usnuli, aniž by zhasli oheň v krbu a to se bohužel stalo Harrymu osudným. Tu noc zemřel na otravu oxidem uhelnatým a Terry se z celé této události naprosto zhroutila a upadla do těžkých depresí.

Jejím nejlepším přítelem a zároveň člověkem, který se jí snažil pomoci, byl pastor Tonny Gobanga, který Terry pravidelně navštěvoval a snažil se ji držet nad vodou. Po několika společně strávených měsících si dvojice uvědomila, že k sobě něco cítí a patří k sobě.

Terry však ještě před svatbou chtěla Tonnymu říct vše, co se jí stalo, aby mezi nimi nebylo žádné tajemství. Terry si také myslela, že kvůli brutálnímu znásilnění nebude moci mít nikdy děti, Tonnymu však tohle nevadilo. „Děti jsou darem od Boha. Možná se tohoto daru dočkáme, možná ne. Když ne, alespoň budu mít více času na to, abych milovat tebe,“ řekl Terry její přítel.

Zdroj: tnp.ph Ovšem rok po jejich svatbě se manželé dočkali opravdového zázraku. Terry byla opravdu těhotná a nakonec ne jen jednou. 

Terry později o svém životě napsala i knihu, kterou propaguje po celém světě. Snaží se dodat ostatním lidem odvahu a sílu, protože ona sama ví nejlíp, jak je někdy těžké znovu vstát a opět začít od nuly.

Autor:
Publikováno: 20. 9. 2017 08:00 Nahlásit obsah