V opuštěném bytě našli policisté zuboženého psa. Podívejte se, jak se mu daří v nové rodině

V opuštěném bytě našli policisté zuboženého psa. Podívejte se, jak se mu daří v nové rodině Zdroj: 3milliondogs.com

Pro mnoho z nás je pes nejlepším přítelem člověka, ovšem najdou se i takoví, kteří berou tohoto živého tvora jako nějakou věc a tak se k němu i chovají. Policie ve Španělsku prohledávala byt, ve kterém našla fenku, která byla v naprosto zuboženém stavu.

Ti ji okamžitě převezli do organizace, která se o podobně týrané pejsky stará. Zdejší dobrovolníci fenku pojmenovali Barilla a jak sami uvedli, při převzetí měla tato fenečka méně než sedm kilogramů, což je na její vzrůst neskutečně málo.

Veterináři ji nedávali příliš šanci na přežití, avšak ona svůj boj o život nehodlala jen tak vzdát. Musela si toho vytrpět tolik, aby se dostala právě sem a Barilla si to moc dobře uvědomovala. Jakmile se dostala do stabilizovaného stavu, museli ji lidé z této organizace učit všemu, co pro ni mělo být dávno naprosto běžné, jako jedení z misky nebo venčení. Každý den dostávala infuse a jídlo po menších porcích, aby si její žaludek na přísun potravy zvykal postupně.

Zdroj: 3milliondogs.com Zdroj: 3milliondogs.com Podle všech dostupných informací Barillu její původní majitelé nechali v prázdném bytě vyhladovět a na pospas osudu, což je něco, co nikdo z nás nikdy nepochopí. Naštěstí se včas dostala do dobrých rukou, které ji nebijí, ale starají se a ona si tuto péči a lásku užívá plnými doušky.

Zdroj: 3milliondogs.com Jakmile se Barilla dostala z nejhoršího, dobrovolníci z organizace, která se o ni stala, našli vhodnou rodinu, která se do ní na první pohled zamilovala. Eduardo Rodriguez společně se svou manželkou mají již doma pět psů, avšak Barilla mezi ně naprosto zapadla, jako by tam žila od štěňátka.

Autor:
Publikováno: 6. 7. 2018 16:02 Nahlásit obsah