Vážně nemocnou ženu před domem přivítalo 101 balónků ve tvaru srdce. Překvapili ji lidé, od kterých to ani nečekala

Kdo by neměl rád překvapení, které nám dokáže vykouzlit úsměv na tváři? Překvapení nám u příležitosti mimořádné události připravují hlavně naši nejbližší. Tento příběh ale dokazuje, že výjimka potvrzuje pravidlo. Pro ženu s vážným onemocněním si totiž připravili překvapení lidé, od kterých by to nečekala!

Když se Laura Stegengová vrátila z nemocnice, spatřila před svým domem spoustu balónků ve tvaru srdce. Balónky si pečlivě prohlédla a zjistila, že na každém z nich je napsané jméno. Tato jména jí nic neříkala, byla pro ni cizí. Laura byla nejprve v šoku a nevěděla, jak reagovat. Když jí všechno došlo, rozplakala se.

Laura Stegengová je matka dvou dětí, které byla diagnostikována rakovina prsu čtvrtého stupně. S touto závažnou chorobou se rozhodla bojovat, a proto začala chodit na chemoterapii. Právě po posledním ozařování se vrátila domů, kde našla 101 červených balónků.

Toto překvapení si pro Lauru připravila její pošťačka a zároveň sousedka Michele Slacková, která rovněž trpěla rakovinou, a úspěšně se z ní vyléčila. Michele přesně věděla, jak se Laura cítí, a proto jí chtěla tímto skutkem podpořit v tom, aby se nevzdala a zůstala silná.

Pošťačka Michele spolu se svými sousedy připravila překvapení v podobě 101 červených balónků ve tvaru srdce a vybrala také finanční prostředky určené na Lauřinu léčbu. 

Právě sousedé napsali na každý z balónků své jméno, aby Lauře ukázali, jak jim na ní záleží, a že ji v boji s rakovinou podporují. Laura byla jejich společným počinem, který jí vlil do žil velkou dávku optimismu, velmi dojatá. Navíc se utvrdila v tom, že má kolem sebe lidi (a to nejen v rodině), o které se může opřít a kteří jí vždy rádi podají pomocnou ruku.

A my dodáváme: Víc takových skutků!

Autor:
Publikováno: 24. 1. 2018 09:02 Nahlásit obsah