Ve 13 letech byla obětí skupinového znásilnění. Nikdo ale nečekal, že pravý šok teprve nastane...

Ve 13 letech byla obětí skupinového znásilnění. Nikdo ale nečekal, že pravý šok teprve nastane... Zdroj: http://elitedaily.com/

Dětská šikana může mít mnoho tváří, od nevinné srandy až po ublížení, ať už fyzické či psychické. Ne vždy však případy dětské šikany končí dobře, protože činy, a v tomto případě opravdu zlé činy, nejdou vrátit zpátky a mohou ublížit mnohem více, než by si člověk myslel…

Linda Trevan byla matkou 13leté Cassidy, která se stala obětí školní šikany. Den co den byla situace jen horší. Téměř denně přicházely Cassidy vulgární SMS zprávy, telefonáty uprostřed noci a spolužačky zašly i tak daleko, že ji začaly veřejně urážet na sociálních sítích.

Toto chování už Linda nevydržela a začala jednat. Chování těchto dívek začala řešit s vedením školy, proto byly také dívky nuceny se Cassidy omluvit. Několik týdnů poté, co byla malá Cassidy na terapii, aby se z toho zcela dostala, byl chvíli klid, jenže s příchodem Cassidy zpět do třídy, začaly dívky realizovat svůj plán.

Zdroj: dailymail.co.uk Dne 15. února v roce 2014 dívky pozvaly Cassidy na třídní party, která se měla odehrávat přímo v domě jedné z dívek. Jenže v tu chvíli Cassidy vůbec netušila, že nejde o usmiřovací večírek, spíše naopak…

Když Cassidy přišla, okamžitě ji zamkly v jednom z pokojů ještě se dvěma 15letými kluky, kteří měli za úkol Cassidy znásilnit a ti svému slibu také dostáli. Mezitím co její spolužačky hlídaly dveře, tito kluci Cassidy dlouhé hodiny znásilňovali.

Zdroj: dailymail.co.uk Poté, co se Linda dověděla, co otřesného se její dceři na večírku stalo, okamžitě zavolala na policii. Jenže Cassidy nebyla schopná o tom s nikým kromě své matky mluvit. Její stav se zhoršil poté, co dívky, které ji na party pozvaly, o ní začaly šířit statusy na sociální síti.

Linda již nevěděla jak dál, nikdo jim nebyl schopný pomoci, proto se rozhodla z města, ve kterém bydlely, odstěhovat a začít úplně od začátku.

Na první pohled se může zdát, že se tímto celá situace vyřeší a příběh bude mít šťastný konec, kde se Cassidy společně se svou matkou z toho dostanou. Jenže tento příběh ještě nemá konec…

Cassidy se z tohoto zážitku nemohla vzpamatovat, nepomohly ani návštěvy psychologa ani terapie. Linda se snažila se svou dcerou každý den povídat, aby věděla, že je tady pro ni vždy, když bude potřebovat pomoct. Jenže dívka nedokázala pořádně jíst, navazovat nové kontakty, vlastně ani žít. Bohužel ani změna prostředí Cassidy nepomohla a téměř dva roky po této události se rozhodla k tomu nejhoršímu kroku vůbec – spáchala sebevraždu.

Zdroj: dailymail.co.uk Pod tíhou toho všeho to Cassidy naprosto vzdala a v 15ti letech si sáhla na život. Jen kvůli hloupým spolužačkám, které si snad ani neuvědomovaly, co všechno tím mohou způsobit.

Linda se ze ztráty své milované dcery dodnes nevzpamatovala, jediné co však teď považuje za důležité, je to, aby pomohla jiným dětem a především dívkám, které jsou v podobné situaci, jako byla její dcera.

Také chce ukázat světu, co tyto dívky provedly, a proto se rozhodla napsat a uveřejnit tento dopis, který naleznete na další stránce:

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 1. 3. 2017 13:14 Nahlásit obsah