Ve svatebních šatech se vydala na hřbitov a nafotila dojemné fotografie, které se šíří internetem

Ve svatebních šatech se vydala na hřbitov a nafotila dojemné fotografie, které se šíří internetem Zdroj: mirror.co.uk

V listopadu minulého roku dobrovolný hasič Kendall James Murphy zemřel během výkonu své práce. Zanechal zde milující snoubenku, Jessicu Padgettovou, která se i přes tak velkou ztrátu a bolest, kterou prožívala, rozhodla mít svůj „svatební den“.

V den, kdy se měla jejich svatba odehrávat, se Jessica přichystala tak, jako by se vše opravdu dělo. Krásně se nalíčila, učesala a dokonce si oblékla i svatební šaty a vydala se k hrobu svého snoubence. Tam ji i s její rodinou profesionální fotografka, Mandi Kneppová, nafotila, jak to dělává na svatbách. Následně byly tyto neuvěřitelně silné fotografie 5. října zveřejněny na Facebooku s velmi dojeným popisem.

Zdroj: mirror.co.uk

Zdroj: mirror.co.uk „Když vám někdo chybí, je to vždy těžké. Víte však, že to, že vám chybí, je zároveň i požehnání. Znamená to totiž, že jsme měli ve svém životě výjimečného člověka, který vám stojí za to nad ním truchlit.“

Zdroj: mirror.co.uk Do jednoho ze snímků se šikovné fotografce za pomoci programů na úpravu fotek podařilo snoubence do fotografie zakomponovat, a to velmi vkusně. James zemřel při autonehodě, když jel na místo požáru. Během této cesty do jeho auta narazil opilý řidič.

Fotografka Mandi byla již při focení jejich zásnub a měla být i hlavní fotografkou v den jejich svatby a jak sama řekla, bylo jí velkou ctí zaznamenat i tuto velmi smutnou chvíli. Co si o tomto počinu myslíte vy?

Autor:
Publikováno: 2. 11. 2018 10:04 Nahlásit obsah