Video: Ukrajinská holčička zazpívala v krytu Let It Go z Ledového království. Všechny dojala k slzám

Video: Ukrajinská holčička zazpívala v krytu Let It Go z Ledového království. Všechny dojala k slzám Zdroj: Shutterstock

Ukrajinská holčička Amelia zazpívala v protileteckém krytu populární píseň Let It Go z animované Disney pohádky Ledové království. Amelia svým nádherným zpěvem lidem ukrytým v bunkru zlepšila náladu a dojala je zároveň slzám. Video s ukrajinskou holčičkou v současnosti koluje po sociálních sítích a stalo se doslova virálním.

Amelia Anisovichová z ukrajinského Kyjeva je velmi nadané děvčátko. Místo toho, aby chodila do klasické základní školy a také do základní umělecké školy, kde by rozvíjela svůj talent, musí čelit nástrahám války.

Když se se svou rodinou ukrývala před ruskými útoky v protileteckém krytu, rozhodla se, že si zkrátí volnou chvíli a před publikem zazpívá svou oblíbenou píseň Let It Go z Ledového království. Nádherný zpěv talentované holčičky natočila se svolením jejím maminky Marta Smekhová, která se coby dobrovolnice snaží pomáhat lidem ukrytým v podzemních krytech.

Zdroj: Shutterstock Video s Amelií, která v podzemním bunkru zpívá ukrajinskou verzi Let It Go, následně Marta Smekhová sdílela na sociálních sítích, kde se stalo okamžitě virálním. Dosud jej viděly miliony lidí z celého světa, které malá Amelia dojala svým zpěvem doslova k slzám.

“Od jejích prvních slov v úkrytu nastalo naprosté ticho. Všichni odložili své záležitosti stranou a jen tiše poslouchali píseň této holčičky. Dokonce ani muži nedokázali zadržet slzy. Slíbila jsem Amelii, že video uvidí hodně lidí. A tak se i stalo, ona si to hrozně moc přála. Její zpěv nenechal nikoho chladným,“ okomentovala video na sociálních sítích Marta Smekhová.

Ukrajinské holčičce Ameliy vyjádřila na Twitteru podporu také americká herečka a zpěvačka Idina Menzelová, která v roce 2013 nadabovala v anglickém jazyce hlavní roli Elsy v Ledovém království. “Vidíme tě. Skutečně tě vidíme,” vzkázala na Twitteru ukrajinské holčičce a připojila za vzkaz modré a žluté srdíčko v národních barvách Ukrajiny.

Zdroj: Standard.co.uk, Thetimes.co.ukTwitter.com/idinamenzel, Youtube.com
Autor:
Publikováno: 10. 3. 2022 14:32 Nahlásit obsah