Vykládalo se o psovi, který má každou noc výt nahoře v horách. Na to, co tam žena našla, nikdy nezapomene...

Vykládalo se o psovi, který má každou noc výt nahoře v horách. Na to, co tam žena našla, nikdy nezapomene... Zdroj: 9news.com

Legendy se mezi lidmi povídají již od nepaměti. Některé se vyprávějí dlouhá léta a s některými lidé přicházejí teprve teď. Triniti Smithová již od několika lidí slyšela, že ve vysokých horách v Coloradu slýchávají místní obyvatelé výt psa.

Podle Triniti však mělo jít pouze o nějakou bláznivou legendu či kojota, jenže když s tímto tvrzením přicházeli další a další lidé, rozhodla se do těchto hor společně se svým přítelem Seanem Nicholsem podívat.

V horách se procházeli dlouhé tři hodiny a svoji výpravu již hodlali vzdát, když v tom uslyšeli něco podezřelého.

Ačkoliv si na začátku mysleli, že se jedná o vymyšlený příběh, vyhublý pejsek, kterého zde našli, je utvrdil o opaku. Pejsek byl natolik zesláblý, že jej museli v náručí snést dolů do města. Až poté se pár dověděl, že je právě tato fenka jménem Chloe 6 týdnů pohřešovaná. Podle výpovědi jejich majitelů Chloe něco vyděsilo během procházky a utekla pryč. Každý den ji páníčci chodili hledat, ovšem bez úspěchu.

Zdroj: 9news.com Trinity příběh nalezeného pejska dala do místních novin, kde si jej právě přečetli původní majitelé Chloe, kteří byli pochopitelně radostí bez sebe a pro svého čtyřnohého miláčka si okamžitě přijeli.

Zdroj: 9news.com Myslíme, že nám dáte jistě za pravdu, že si Trinity se svým přítele zaslouží obrovský obdiv. Jen pár lidí by se na vlastní pěst vydalo do hor hledat něco, o čem se jen povídají zvěsti. Díky Trinity tato 14letá fenka přežila a ačkoliv byla dehydratovaná a vyhublá, po nějaké době se mohla vrátit ke své milující rodině.

Autor:
Publikováno: 11. 10. 2017 10:11 Nahlásit obsah

Loading...