Vypadalo to na ultrazvuku jako dítě s bublinou. Po chvíli ale lékař zjistil děsivou pravdu...

Vypadalo to na ultrazvuku jako dítě s bublinou. Po chvíli ale lékař zjistil děsivou pravdu... Zdroj: heroviral.com

Když šla Tammy Gonzalez z Miami na ultrazvuk se svým miminkem, nečekala, že jí lékař sdělí takovou zprávu. Na snímku se objevilo něco jako „bublina“, což ve skutečnosti bylo něco mnohem horšího.

Přesněji se jednalo o nádor nazývaný teratom. Teratomy jsou extrémně vzácné a průběh většinou končí fatálně. Proto i lékař Tammy doporučil, aby okamžitě těhotenství přerušila, protože je obrovské riziko potratu.

Tammy ale nepřestávala věřit tomu, že pro ni i její miminko existuje nějaká naděje. Ředitel nemocnice v Miami Ruben Quintero souhlasil s provedením chirurgického zákroku, metodou tzv. endoskopické chirurgie.

Zdroj: heroviral.com Tammy byla během celého zákroku vzhůru a pozorovala, jak se lékař snaží pomocí kamery a chirurgických nástrojů přes malý řez v břiše dostat až k nádoru, kde se mu podařilo nádor oddělit od dítěte.

Až do porodu byl nádor uvnitř dělohy, protože byl příliš velký na to, aby jej odstraňovali ještě dříve, než se miminko narodí. Až po čtyřech měsících po porodu teprve lékaři uznali za vhodné nádor, který se během této doby zmenšil, zcela odstranit.

Zdroj: heroviral.com Zdroj: www.theguardian.com Tammy se narodila zdravá a krásná holčička Leyna a jak sama Tammy říká, je to její zázračné dítě. Jedinou památkou na nádor jí zůstala malá jizva na rtu, která ji v životě nijak nevadí a nepřekáží.

Autor:
Publikováno: 4. 1. 2017 16:04 Nahlásit obsah