Zemřel den před svatbou. Dva měsíce poté stejně dokázal překvapit nevěstu něčím, co jí vykouzlilo úsměv na rtech

Zemřel den před svatbou. Dva měsíce poté stejně dokázal překvapit nevěstu něčím, co jí vykouzlilo úsměv na rtech Zdroj: justgiving.com

Ashley zemřel pouhý jeden den před stavbou s jeho milovanou Danielle. Ta zrovna byla vyřizovat potřebné dokumenty pro jejich stavbu, když obdržela telefonát s hrozivou zprávou. Dvacetisedmiletý muž zemřel po těžkém boji se vzácnou formou leukémie.

Danielle byla věrnou a milující partnerkou až do úplného konce. Její zesnulý nebyl na nemoc alespoň sám.

"Věděla jsem, že měl Ashley těžkou noc. Nicméně jsem musela zajet do města vyřídit papírování ohledně svatby. Jakmile jsem vstoupila do úřadu, zavolal mi jeho otec s tím, že mám přijet co nejrychleji zpět," popisuje události z její perspektivy.

"Bylo mi hned jasné, co se stalo. Umřel. Když jsem dorazila na místo, tak jsem viděla, jak tam jen leží. Bylo to strašné."

Zdroj: justgiving.com Pár měl sice už předpřipravené snubní prsteny, ale Danielle správně tušila, že to nebude jen tak. Ashley jí objednal na zakázku zásnubní prsten, který obdržela až dva měsíce po jeho smrti.

"Dostala jsem výzvu k vyzvednutí balíčku na poště a šla si ho vzápětí vyzvednout. V autě jsem ho hned rozbalila a byl tam zásnubní prsten od Ashleyho. Vůbec mi o tom nepověděl. Bylo to obrovské překvapení, kterým mi vykouzlil úsměv na rtech. Je to nádherný diamantový prsten v bílém zlatě," říká Danielle.

"Prsten přišel s takovým zpožděním, protože ho chtěl vyrobit přesně podle jeho vlastního speciálního designu. Navždy ho budu střežit."

Zdroj: justgiving.com Danielle běhá Londýnský maraton na počest Ashleyho, čímž přispívá ve věci charity, která pomáhá s výzkumem a léčbou pacientů zasažených leukémií.

Autor:
Publikováno: 25. 6. 2018 08:00 Nahlásit obsah