Zemřela legendární herečka Stella Stevens, která zazářila i v hudebním klipu Elvise Presleyho. Bylo jí 84 let

Zemřela legendární herečka Stella Stevens, která zazářila i v hudebním klipu Elvise Presleyho. Bylo jí 84 let Zdroj: Shutterstock

V pátek 17. února 2023 naposledy vydechla legendární americká herečka Stella Stevens. Tato slavná kráska, která si zahrála i v hudebním klipu Elvise Presleyho k písni Girls! Girls! Girls!, měla 84 let. Jak uvedla hereččina rodina, Stella Stevens dlouhou dobu bojovala s Alzheimerovou chorobou, na jejíž následky nakonec zemřela v hospicové péči.

Herečka Stella Steves se narodila 1. října 1938 ve městě Yazoo City v americkém státě Mississippi. Díky svému úspěšnému životu zanechala nesmazatelnou stopu v americkém zábavním průmyslu i v seriálovém a filmovém světě.

Herecké zásluhy Stelly Stevens jsou obrovské. Má na kontě celkem 142 filmových a televizních projektů. Premiéry svého posledního filmu, pod kterým se herecky podepsala, se již bohužel nedočkala. Celovečerní animovaný film Quakers, ve kterém dabérsky propůjčila hlas veverce Nutty, měl totiž premiéru 24. února 2023, tedy pouhých 7 dnů po hereččině smrti.

Stella Stevens herecky debutovala v roce 1959 ve snímku Say One for Me a hned za svůj výkon získala prestižní cenu Zlatý glóbus. Nezapomenutelná byla také ve filmech How to Save a Marriage and Ruin Your Life (1968), Dobrodružství Poseidonu (1972) nebo v komedii Zamilovaný profesor (1963), kde si zahrála dívku snů.

Zdroj: Shutterstock Vidět jste ji dále mohli ve vedlejších rolích v seriálech Kriminální oddělení, Ghost Story, Wonder Woman, To je vražda, napsala, Cesta do nebe nebo Alfred Hitchcock uvádí. Stella Stevens byla součástí také mnoha amerických pořadů a v mládí při různých příležitostech pózovala pro časopis Playboy.

Nesmazatelnou stopu po sobě zanechala i díky svému výkon v hudebním videoklipu krále rock´n rollu Elvise Presleyho k písni Girls! Girls Girls! Čest její památce!

Zdroj: Csfd.cz, Sharesplosion.com

Autor:
Publikováno: 3. 3. 2023 16:09 Nahlásit obsah