Žena chtěla vědět, jaké to je rodit. Do vagíny si tedy dala 14měsíční batole

Žena chtěla vědět, jaké to je rodit. Do vagíny si tedy dala 14měsíční batole Zdroj: Shutterstock.com

Absurdní nápady některých lidí neznají mezí, ovšem ten, který vám dnes přinášíme, nad tím opravdu zůstává rozum stát. Minulý rok v květnu se na stránkách World News Daily Report objevil článek o ženě z amerického Cincinnati, který se opravdu jen tak nevidí.

Tato 31letá žena si dle dostupných informací chtěla vyzkoušet, jak probíhá porod. Tento nápad dostala zrovna ve chvíli, kdy hlídala 14měsíční batole, a tak ji nenapadlo nic jiného, než si tohle dítě vsunout do vagíny. Jenže vše se zvrtlo a chůva musela být i s dítětem převezena do nemocnice.

Latifah Brown zavolala na záchrannou službu a oznámila, že jí dítě uvízlo ve vagíně. Operátor, který s ženou komunikoval, se mylně domníval, že se jedná o domácí porod a okamžitě k ní poslal sanitku. O to větší překvapení na záchranáře čekalo, když uviděli, co se vlastně děje. „Viděli jsme malého chlapce v plenkách a pyžamu, jak měl nohy a břicho v ženině vagíně,“ řekl záchranář Brian Whitmore.

Zdroj: Shutterstock.com Záchranáři se snažili malého chlapce z ženy dostat, bohužel i přes všechnu snahu po více než hodině musela být žena převezena do nemocnice, kde lékaři provedli drobný chirurgický zákrok. Chlapec tento hloupý nápad přežil téměř bez újmy, měl pouze vykloubenou kyčel.

Žena později na policii vypověděla, že si chlapce do vagíny strčila úmyslně. Nemůže mít totiž děti a chtěla alespoň jednou za život vědět, jaké je to rodit. Latifah nyní musí čelit 11 obvinění kvůli zanedbání péče a ublížení na zdraví. Podle jejího právníka však žena není psychicky způsobilá a vyžádal si i psychiatrický posudek, který vše rozhodne.

Jak se však později ukázalo, web World News Daily Report velmi často publikuje smyšlené a nepravdivé příběhy a tento není výjimkou. Jak také uvedl, všechny postavy jsou zcela smyšlené a k tomuto incidentu nikdy nedošlo, nebo o tom alespoň neví. I přes tuto informaci byl však článek na sociálních sítích velmi hojně sdílen a komentován. A co myslíte vy? Mohlo se něco takového někdy stát? Podělte se s námi o názory v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 11. 10. 2018 13:18 Nahlásit obsah