Žena měla porodit své již čtvrté dítě. Při porodu se však stalo něco výjimečného...

Žena měla porodit své již čtvrté dítě. Při porodu se však stalo něco výjimečného... Zdroj: nl.newsner.com

Když se narodí miminko, pro většinu rodičů je to požehnání. Pro každého z nich je jejich dítě pochopitelně tím nejkrásnějším na světě, ovšem právě narozená Devina svým vzhledem ohromila nejen své rodiče ale i celou porodnici.

Jessica Smithová z Mississippi v USA se společně se svým manželem na svou holčičku nesmírně těšila a nebyla sama. Na Devinu doma čekali další tři netrpěliví sourozenci.

Když se Devina 1. května narodila, vážila 3 500 gramů a měřila krásných 48 centimetrů. Čím ale byla pro všechny tolik zvláštní?

Malá Devina se narodila s nádhernými bílými vlasy, což je úkaz, který se jen tak nevidí a při porodu tím způsobila opravdové pozdvižení. Podle všeho se dívenka narodila s albinismem, což je dědičné onemocnění, které se projevuje extrémně světlým zbarvení kůže a vlasů. Naštěstí nijak výrazně neomezuje život svého nositele.

Zdroj: nl.newsner.com „Během těhotenství mi lékař akorát řekl, že má hodně vlásků, jejich barvu jsme však nevěděli. Když se narodila, byla jsem naprosto v šoku. Vypadala jako panenka,“ řekla Jessica.

Deviina fotografie se rázem stala hitem internetu a jistě s námi budete souhlasit, že je naprosto dokonalá!

Autor:
Publikováno: 30. 11. 2017 19:10 Nahlásit obsah