Žena surově zbila svou osmiměsíční dcerku. To, co se stalo potom, rozhodí snad úplně každého...

Žena surově zbila svou osmiměsíční dcerku. To, co se stalo potom, rozhodí snad úplně každého... Zdroj: dailymail.co.uk

Bohužel i dnes pro vás máme další příběh ženy, která se nikdy matkou stát neměla. Lorien Norman předstoupila před soud za to, že napadla svou teprve osmiměsíční dcerku.

Lorien jednoho dne v říjnu minulého roku volala na policii a vyhrožovala, že vyhodí svou dceru Evie z balkónu dolů. Když na místo policisté dorazili, všimli si, že má Evie obličej i tělo pokryto ošklivými modřinami.

Zdroj: dailymail.co.uk Vyšetřování později odhalilo, že Lorien musela svou dceru minimálně osmkrát udeřit do obličeje. Na jejím těle, tvářích, uších, krku i pažích byly podlitiny, které jí Lorien způsobila pěstmi a dokonce i kuchyňskou naběračkou.

Zdroj: dailymail.co.uk  I přes všechny důkazy však soudce Jack Costello nepovažoval útok matky za příliš násilný a závažný. Dostala tedy jen podmínečný trest a pokutu ve výši 300 liber, přitom jí hrozilo až 13 let vězení. Nadále bude i pod dohledem úředníka, který jí doporučí terapii, která bude pro ni vhodná.

Otec malé Evie, Shane McMahon, je však rozsudkem znechucen a rozhořčen. „Kdybych něco takového udělal já, už dávno bych byl ve vězení,“ vypověděl.

Zdroj: dailymail.co.uk Podle soudce však případ malé Evie ani zdaleka není tak závažný jako jiné případy. Vždy se totiž jednalo pouze o modřiny či podlitiny, nikdy však o žádnou zlomeninu. A podle tohoto soudce je zranění malé Evie takové, které se rychle zahojí a dítě si do budoucna neponese žádné zdravotní potíže.

Autor:
Publikováno: 18. 9. 2017 12:28 Nahlásit obsah