Ženu v osmém měsíci těhotenství znásilnilo osm mužů. Policie pro jejich dopadení nic neudělala

Ženu v osmém měsíci těhotenství znásilnilo osm mužů. Policie pro jejich dopadení nic neudělala Zdroj: Shutterstock.com

K celému incidentu došlo v úterý 31. července kolem šesté hodiny ranní, když 20letá žena ze Satary navštívila se svým manželem Sanglii v západním Maharashtra kvůli obchodnímu jednání.

Když žena se svým manželem dorazila na místo, kde měla obchodní schůzka probíhat, muž jménem Mane ještě se svými komplici napadli tento pár a okradli je. Poté manžela svázali uvnitř jeho auta a rozhodli se znásilnit ženu, která však byla v osmém měsíci těhotenství.

Ani přes ženino naléhání a prošení, aby jí neubližovali, nebrali tito muži žádné ohledy na její stav a brutálně ji znásilnili. Později se pár dostal na policii, kde všechno ohlásili, a žena dokonce čtyři z osmi mužů okamžitě identifikovala. Po dvou dnech však policie neuskutečnila žádné kroky k jejich dopadení.

Zdroj: Shutterstock.com Obviněný Mane dokonce začal tomuto páru vyhrožovat, údajně má tak velký vliv, že se jejich případem nebude nikdo ani zabývat. Sama policie potvrzuje, že se bojí proti němu vést jakékoliv právní kroky.  

Vzhledem k závažnosti tohoto činu se rozhodla předsedkyně MSCW Vijaya Rahatkar, aby policejní inspektor ve městě Sangli osobně tento případ prošetřil a o svých výsledcích jí podal zprávu.

Autor:
Publikováno: 23. 10. 2018 11:16 Nahlásit obsah