Známý boxer ignoroval svou maminku. Když přišel na její pohřeb, uvědomil si něco velmi důležitého...

Známý boxer ignoroval svou maminku. Když přišel na její pohřeb, uvědomil si něco velmi důležitého... Zdroj: boreddaddy.com

Rodina by pro člověka měla být tou nejdůležitější věcí na světě, bohužel ne vždy tomu tak je a především děti si svých rodičů i přesto, co pro ně dělají, neváží.

Marc Mero je známý boxer, který ve své branži vystupoval pod jménem Johny B. Badd. Když před pár lety začal pracovat s dětmi, všechny jeho fanoušky a lidi v jeho okolí to překvapilo. Na veřejnosti vždy působil tak, že jediné řešení všech problémů vidí v použití fyzické síly, nežli v klidném vyjednávání.

Během jedné ze svých konferencí však prozradil, proč se na tuto dráhu dal a proč bere své nové povolání i jako poslání.

Zdroj: boreddaddy.com „Když jsem byl ještě malý kluk v pubertě, styděl jsem se za svou mámu. Styděl jsem se, protože měla o mě strach a pořád se zajímala o to, co dělám. Nesouhlasila ani s mou kariérou boxera. Myslela si, že celý můj život jsou jenom divoké párty a když se začala vyptávat, nikdy jsem s ní o tom nechtěl mluvit.

Zrovna jsem byl v Japonsku, když mi řekli, že moje máma zemřela. Okamžitě jsem se rozběhl do hotelu a v hlavě mi jen běhala myšlenka toho, jak hrozně je mi to všechno líto.

Zdroj: boreddaddy.com Ještě v den pohřbu jsem nemohl uvěřit tomu, že se to doopravdy děje. Stále jsem čekal, že se máma vzbudí a že tohle byl jen zlý den. Chtěl jsem se jí omluvit a říct jí, jak hroznou chybu jsem udělal. V tu dobu pro mě nebylo nic důležitějšího, než vyhrát a vydělat si další a další peníze. Vůbec jsem se o svou rodinu nezajímal a ani jsem tu pro ni nebyl. Bral jsem ji jako samozřejmost, což byla chyba.

Zdroj: boreddaddy.com Až po smrti mojí maminky jsem si uvědomil význam slova rodina. Přišel jsem na to, co pro mě rodina znamená a také jsem pochopil, že můžete rodinu ztratit ještě dřív, než odejdou navždy. Nyní si užívám každý okamžik, každou sekundu se svojí rodinou a z budoucnosti strach nemám. Už vím, že v životě není důležité, kolik peněz vyděláte, ale to, co nosíte ve svém srdci. To nejdůležitější v našem životě je láska a na ničem jiné nezáleží."

Souhlasíte se slovy Marca? My tedy rozhodně ano! Je důležité především svým rodičům dokazovat to, co pro vás znamenají. Život je velmi vrtkavý, a co je dnes, zítra již je minulostí.  

Autor:
Publikováno: 25. 8. 2017 08:36 Nahlásit obsah