Mini domek, který v sobě ukrývá útulnou koupelnu. Co na něj říkáte?

Mini domek, který v sobě ukrývá útulnou koupelnu. Co na něj říkáte? Zdroj: shareably.net

Domácí kutil Patrick Romero by kdejaké dvoupatrové domy svým miniaturním domkem na kolech strčil jednoznačně do kapsy. V tomto domečku nechybí nic, co by v plnohodnotném obydlí mělo být.

Patrick žije společně se svou ženou Sarah ve městě Sandy v Utahu. Jejich společným snem bylo postavit si nádherný a funkční dům, který by mohl jezdit všude s nimi. Ačkoliv není dům nijak výrazně velký, je až pozoruhodné, co do něj Patrick dokázal vtěsnat.

A jak dokázali do malého domku dát všechno potřebné? Jejích tajemství je jednoduché – žádné zbytečné předměty a bílé stěny. Když jsou totiž zdi vymalovány světlými barvami, prostor působí větší a prostornější, navíc v kombinaci se slunečním světlem máte pocit, jako kdybyste byli v úplně běžném domě.

Největší dominantou celého domu je koupelna, kde se nachází sprchový kout a je zde dost místa na pohodlné osprchování. Je zde také velké okno, které zajišťuje dostatek světla.

Drobné a menší domečky se začínají objevovat čím dál tím více, zřejmě pro svou minimalistickou funkcionalitu a schopnost odvézt je kamkoliv, kam jen jejich majitelé budou chtít.

A co říkáte na tento mini domeček vy? Líbí se vám? Podělte se s námi o názory v komentářích níže!

Galerie Mini domek Patricka Romera Mini domek Patricka Romera Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 2. 2. 2018 09:31 Nahlásit obsah