Netradiční vánoční stromek může mít řadu podob. Inspirujte se nápady kreativců

Netradiční vánoční stromek může mít řadu podob. Inspirujte se nápady kreativců Zdroj: Shutterstock.com

Štědrý den se kvapem blíží a s ním i zdobení vánočního stromečku. Že nemáte rádi klasiku a toužíte po něčem originálním? Přinášíme vám nápady na netradiční vánoční stromek. Kreativci při jeho výrobě použili baňky, světelné řetězy nebo třeba plastové lahve. Tyto netradiční vánoční stromky jsou nejen inspirující, některé mají skutečně bizarní pojetí.

Nápady na netradiční vánoční stromek: Vsaďte na kreativitu

Vánoční stromeček, který vám na Štědrý večer rozzáří domov, nemusíte pojmout pouze tradičním způsobem. Pokud pro vás nazdobená jedlička, borovice či smrk nejsou o Vánocích to pravé ořechové, možná vás osloví některé následující kreativní nápady na netradiční vánoční stromek.

Je libo vánoční stromeček ze světelných řetězů nebo baněk?

Při výrobě či dekorování netradičního stromečku se někteří kreativci skutečně vyřádili. Použili při tom nejen baňky, dřívka nebo světelné řetězy, ale také plastové lahve, knihy, staré železo či sukulenty. Jak ukazuje následující fotogalerie, některé netradiční vánoční stromky jsou rovněž seskládané z počítačových monitorů nebo si pohrávají s optickým klamem.

Prohlédněte si ochutnávku netradičních vánočních stromků. Některé z nich rozhodně stojí za inspiraci. Jiné jsou opravdu bizarní, a proto jejich pojetí berte spíše s nadhledem.

Galerie Nápady na netradiční vánoční stromky Nápady na netradiční vánoční stromky Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 18. 12. 2020 12:11 Nahlásit obsah