Okrasná zahrada kolem domu: Vybudujte si pod okny květinový ráj

Okrasná zahrada kolem domu: Vybudujte si pod okny květinový ráj Zdroj: Pinterest.com

Máte před domem pouze trávník a přijde vám to jako velká nuda? Ať už máte novostavbu nebo starší domek, zkuste si pod okny vybudovat okrasnou zahradu. Díky tomuto květinovému ráji doplněnému o oblázky, kameny či mulčovací kůru váš dům doslova prokoukne. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali ty nejstylovější okrasné předzahrádky. Co na ně říkáte?

Zahrada před domem má velký potenciál

Možnosti zahrady, kterou máme před domem, si mnohdy ani neuvědomujeme. Často se zde spokojíme se zeleným trávníkem, tújemi nebo okrasnými keři. Předzahrádka má však velký potenciál. Když z ní vytvoříte okrasnou zahradu plnou keřů, tvarovaných jehličnanů či trvalek, které jsou doplněné o mulčovací kůru nebo oblázky, rázem se pozitivněji změní pohled také na váš dům.

Tipy na okrasnou předzahrádku: Inspirujte se i vy!

Při vytváření této okrasné zahrady berte v potaz typ vašeho domu. Do předzahrádky zrekonstruovaného venkovského domu se přeci jenom hodí jiné rostliny a dekorace nežli do okrasné zahrady před novostavbou. V následující fotogalerii vám přinášíme tipy na stylové okrasné zahrady pod okny domu, které si zvládnete vytvořit i svépomocí. Věříme, že si mezi těmito fotkami najdete svou srdcovku i vy.

Galerie Okrasné předzahrádky Okrasné předzahrádky Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 2. 8. 2019 12:00 Nahlásit obsah