Sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv. Poradíme vám, jak na to

Sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv. Poradíme vám, jak na to Zdroj: lepsi.tv

Určitě to znáte i vy. Těšíte se na pokračování vašeho oblíbeného seriálu, jenže v práci jste musela zůstat přesčas a doma na vás čeká vaření večeře a psaní úkolů s dětmi. My pro vás máme řešení, jak zůstat super ženou v domácnosti a ještě si užít svou chvilku u televize.

Protože my ženy neustále spěcháme, málokdy si najdeme čas, kdy se můžeme nerušeně oddávat odpočinku u televize. Starost o domácnost, děti a partnera je prací na plný úvazek a vy tak místo oblíbeného filmu, na který se celý týden těšíte, připravujete dětem svačinu, žehlíte manželovu košili a ještě stíháte poklízet celý byt.

V takovém případě vás zachrání nová služba Lepší.TV, se kterou veškeré starosti můžete hodit za hlavu. S ní si můžete veškeré pořady nahrávat, pauzovat, přetáčet a navíc zhlédnout třeba i měsíc zpětně! Od teď už nemusíte sledovat televizní program a hlídat, abyste svůj pořad neprošvihly. Pokud zrovna nestíháte, nic se neděje, nový díl seriálu zkouknete kdykoliv jen budete chtít. V rámci služby je navíc skvělá videotéka. Ta je doslova natřískaná filmy, seriály, dokumenty a pořady pro děti. Nudit se tak zaručeně nebudete.

Zdroj: lepsi.tv

Jak tedy službu Lepší.TV do své televize dostat? Velmi jednoduše! Krabičku s názvem Lepší.TV box stačí připojit k internetu a k vaší televizi a můžete se pustit do sledování. Do Lepší.TV boxu můžete navíc hravě připojit flashku nebo klidně myš a klávesnici. Není tak problém brouzdat po internetu, psát maily nebo prohlížet fotky z dovolené přímo z pohodlí vašeho gauče.

Další obrovskou výhodou Lepší.TV je, že funguje i v počítači, mobilu nebo tabletu. Na nový díl seriálu se tak klidně kouknete během vaření v kuchyni, opalování na zahradě nebo klidně při relaxaci ve vaně.

Za nás má tato služba palec nahoru a doporučujeme ji všem superženám, které si chtějí dopřát trochu času i samy pro sebe. Za cenu nižší než dvě vstupenky do kina máte k dispozici stovky filmů a pořadů, které si pustíte kdykoliv budete mít chuť, čas a náladu.

Publikováno: 21. 4. 2017 14:37 Nahlásit obsah