Kategorie Důvěra

Článek
TEST: Umíte si udržet soukromí, nebo na sebe prásknete všechno hned?
TEST: Umíte si udržet soukromí, nebo na sebe prásknete všechno hned? Upřímné svěřování lidi sbližuje, jistě. Sebeodhalování je však citlivá záležitost a zdaleka ne každá z nás toto umění dokonale ovládá. Znáte tu pravou míru?
Článek
Čtenářka píše: Zakázané ovoce, aneb jaká je mezi vámi důvěra?
Čtenářka píše: Zakázané ovoce, aneb jaká je mezi vámi důvěra? Máte skvělý vztah, ale někdy Vás popadne chuť si zařádit, jako za starých časů? Berete to jako počátek problémů ve vztahu, nebo jako přirozenou akceptovatelnou věc? Položte si tedy pár otázek a najděte odpovědi..
Článek
Kámasútra krok za krokem: poloha „Duhový oblouk“
Kámasútra krok za krokem: poloha „Duhový oblouk“ Jméno daly této poloze klidné tvary a vytříbené obrazce, které těla milenců zaujímají, když se spolu postupně zaplétají a jako rozvíjející se květina zase rozestupují. Duhový oblouk nabízí dvojici odpočinek po vášnivém a…
Článek
Lže vám o svých ex?
Lže vám o svých ex? Až polovina všech chlapů záměrně neříká partnerce pravdu o počtu svých předchozích žen. Buď nechtějí vypadat jako sukničkáři, takže si ubírají, nebo naopak číslo nadsazují, protože mají dojem, že tak před vámi…
Článek
Strach z nového vztahu
Strach z nového vztahu Máte za sebou bolavý rozchod, nepříjemné zklamání a špatné zkušenosti s muži? Přesto se na obzoru objevil jeden, který by za to stál, ale vy pochopitelně váháte, protože mužskému pléměti už jste se zařekla nikdy nevěřit a nikdy nepodlehnout? V tom případě pozorně čtěte!