Kategorie Erotika

Článek
Skoncujte s nudou v posteli a zkuste netradiční erotické hračky!
Skoncujte s nudou v posteli a zkuste netradiční erotické hračky! Chcete váš sexuální život trochu spestřit? Pořiďte si speciálního domácího pomocníka! Většina žen ‒ zadaných i nezadaných ‒ má doma vibrátor, pouta, nebo alespoň nějaké vyzývavé prádlo. Proč bychom se ale v tomto směru měly omezovat? Existuje přece tolik dalších věcí, které stojí za to vyzkoušet!
Článek
Test: Jste dobrá v posteli?
Test: Jste dobrá v posteli? Která z nás se touto palčivou otázkou alespoň jednou v životě nepotrápila. Zajímá vás, jak na tom jste? Zkuste si náš test. Pravda, je to jen teorie, praktickou část už budete skládat někde jinde, ale ve většině oborů jsou právě teoretické znalosti základem dobré praxe. Proč by to mělo být právě v sexu jiné?
Článek
Vibrátor jako lék aneb s čím si užívaly naše prababičky
Vibrátor jako lék aneb s čím si užívaly naše prababičky V dnešní době je už v podstatě samozřejmostí vlastnit nějakou erotickou hračku. Nabídka je opravdu veliká a tak máme na výběr ze spousty důmyslných nástrojů a udělátek. Pravdou ale je, že tyto hračky vůbec nejsou vynálezem…
Článek
Vzrušující erotické inspirace
Vzrušující erotické inspirace Pro někoho nepřípustné, pro jiného úžasné zpestření milostného života. Sexuální hry můžou Vám a Vašemu partnerovi připravit pořádně horké chvilky. Náhodná dobrodružství vzešlá z nečekaných situací a v hlavních…
Článek
Ženské sexuální fantazie: odvážné a nemravné!
Ženské sexuální fantazie: odvážné a nemravné! Mnohé ženy jsou ve své mysli mnohem divočejší, než byste si mohli myslet. Sexuální fantazie obohacují vztah, přinášejí intenzivnější vzrušení a dodávají sexu pořádné grády i luxusní orgasmy! Ale jaké jsou ty nejčastější ženské fantazie?