Chystá se remake Hříšného tance! Kdo si zahraje Baby?

Chystá se remake Hříšného tance! Kdo si zahraje Baby?

Film Hříšný tanec z roku 1987 zbožňují miliony lidí po celém světě. Pokud i vy, dámy, patříte mezi věrné fanynky, pak vás jistě potěší zpráva, že se chystá remake této legendární romantiky. Kdo si zahraje titulní roli Baby? My to víme!

Když se v roce 1987 poprvé v kinech objevil film Hříšný tanec, nikdo nečekal, jak velký úspěch bude mít. Film se i přes svůj nízký rozpočet stal neuvěřitelným hitem a dnes se řadí již mezi filmové klasiky. Pro hlavní představitele Jennifer Grey a Patricka Swayzeho to byly životní role, které je vystřelily mezi hvězdy.

Na konci roku 2015 stanice ABC potvrdila, že chystá remake tohoto filmu a zanedlouho oznámila, kdo si střihne hlavní roli Baby. Stane se jí devatenáctiletá herečka Abigail Breslin, která se před kamerou pohybuje už od svých dětských let. Velký úspěch zaznamenala ve filmu Malá Miss Sunshine, kde ztvárnila jednu z vedlejších rolí, za kterou byla dokonce nominována na Oscara.

Kdo si zahraje tanečníka Johnnyho Castla zatím jasné není, ačkoliv ptáčci na střeše si štěbetají, že by se v této roli mohl objevit Ryan Gosling.

Co vy na to, holky? Jak jste spokojené s výběrem Baby?

Autor:
Publikováno: 11. 2. 2016 21:35 Nahlásit obsah