Harry Potter: herci před 13 lety a dnes

Harry Potter: herci před 13 lety a dnes

Filmový fenomén Harry Potter odstartoval již před neuvěřitelnými 13 lety. Herci, ztvárňující hlavní role, prošli za tu dobu neuvěřitelnou proměnou, ať už fyzickou, tak i kariérní. Důkazem toho jsou fotky v našem článku. Jak vypadali před 13 lety a jak vypadají a co dělají hlavní představitelé filmové série dnes?

Daniela Radcliffa (24) objevili scénáristé připravované série o čarodějnickém učni úplnou náhodou. Dnes už si v roli Harryho Pottera nedokážeme představit nikoho jiného.  Málokdo ale ví, že mladý neherec měl zpočátku problémy vyjadřovat své pocity, nebo že mu ve druhém filmu museli oholit nohu, jelikož by nikdo nevěřil, že malý kluk může být tak chlupatý. Daniel se totiž z roztomilého hocha začal měnit v dospělého muže rychleji, než se stíhaly točit filmy.

Spousta lidí zastávalo názor, že toto bude jeho životní a taktéž jediná role. Opak je ale pravdou a Daniel nejenže natáčí jiné filmy, ale můžete ho dokonce vidět nahého v divadelní hře Equus. 

Dnes je možné Daniela potkat s hárem až po ramena. Dlouhé vlasy vyžaduje jeho nová role ve filmu Frankenstein. No, kratší vlasy mu určitě slušely více, že?

strana 1 / 6
Autor:
Publikováno: 14. 3. 2014 12:02 Nahlásit obsah