Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Walt Disney uvádí: 10 nejvíc sexy princezen

Walt Disney uvádí: 10 nejvíc sexy princezen

Jak poznáte pravou princeznu? To je přece jasné – je mladá, nevinná a krásná. Ale sexy...? Můžou vůbec být kreslené postavičky sexy? My říkáme, že ano! Pojďme si udělat malý výlet do kresleného dětského světa Walta Disneyho a koukněme se na jeho princezny jinýma, dospělýma očima. Sestavili jsme pro vás žebříček deseti těch nejvíce sexy princezen.

10 – Locika

Rapunzel, neboli česky Locika, je jednou z těch vůbec nejnovějších Disneyho princezen. Na plátnech se objevila ve filmu Tangled (Na vlásku) v roce 2010. Nevíme, zda je to tou 3D animací, nebo jejími nekonečně dlouhými loknami, ale myslíme si, že je - údajně osmnáctiletá - Locika zatraceně sexy!

9 – Mulan

Vzpomínáte si na tuhle exotickou krásku? Film o Mulan vznikl roku 1998 a je zpracováním čínské legendy. Orientálnost na nás jen dýchá. Mulan je nepochybně krásná, má nádherné, dlouhé, hedvábné vlasy a svůdný pohled. Většinu filmu však strávila v přestrojení za muže a možná právě tím je způsobeno, že se v našem žebříčku neumístila výše.

8 – Sněhurka

Na to, jak je Disneyho film o Sněhurce starý, tahle křehká kráska má stále něco do sebe! Má jí být pouhých 14 let, ale vypadá podstatně starší. Že by to bylo tou bledou tváří, havraními vlasy a rudými rty? Navíc představa mladé dívky v obklopení bandy trpaslíků dělá s mnohými takové divy, že na toho téma vznikla řada erotických povídek a zajisté i filmů. :-) Zachovat si chladnou hlavu je při přemýšlení o Sněhurce těžké!

7 – Popelka

Další ze „starých“ známých princezniček. Popelka je tak krásná, že ji za to její macecha neustále terorizovala. A sexy, Popelka je tak nehorázně sexy! Ovšem právě to, že má atraktivitu „v genech“, ji předbíhají princezny, které možná nejsou prvoplánově krásné, ale svou pozici v našem žebříčku si získaly jinými vlastnostmi...

6 – Tiana

Tiana je překrásnou exotickou hrdinkou pohádky Princezna a žabák. V našich končinách možná není tolik známá, jako jiné princezny, avšak co do krásy a přitažlivosti se jim hravě vyrovná! Posuďte sami!

5 – Kráska

Kdo by neznal Krásku a zvíře. Disneyovské podání tohoto kouzelného příběhu se také vyvedlo a nejspíš za tím do značné míry stojí právě Kráska. Nevíme, zda za to mohou její kukadla, úsměv, nebo naprosto dokonalá postava, kterou by chtěla snad každá z nás. Kráska je prostě krásná. A taky sexy.

4 – Ariel

Malá mořská víla v Disneyho rouše. Rusovlasá vodní dívka s nevinným pohledem, roztomilým úsměvem a dvěma lasturami, které jako jakási podmořská podprsenka zakrývají její poprsí, zkrátka musí učarovat každému. U nás Ariel obsadila sice „jen“ bramborovou pozici, to jí ale na sex-appealu rozhodně neubírá! A jak se Ariel vede v žebříčku nejkrásnějších mořských pannen se můžete podívat v tomto článku.

3 – Pocahontas

Pocahontas je ztělesněním přirozené krásy. Urostlá, větrem ošlehaná indiánská dívka, která si však krásou a atraktivitou nezadá s navoňanými, vyfintěnými princezničkami. Zatímco ony se nechají zachránit od svých princů, Pocahontas svou lásku statečně zachrání z pod rukou kata, riskujíc vlastní život. Pocahontas, fandíme ti!

2 – Šípková Růženka

Postrádali jste ji na dřívějších pozicích? Ale jděte. Na Šípkovou Růženku bychom rozhodně nezapomněli. U nás získává tato kráska druhé místo! Která z nás by v 16 letech netoužila po její postavě? Dokonalé křivky, dlouhatánské nohy a nádherné vlasy. A navíc má fialové oči! Nevěříte? Koukněte na film, nebo alespoň na naši ukázku.

Je až k nevíře, že Disneyho film o Šípkové Růžence spatřil světlo světa již roku 1959. A Růženčina krása nestárne...

1 – Jasmína

A která že princezna to u nás vyhrála? Je to Jasmína. Exotická krasavice z pohádky Aladin. Džinové, lampy, létající koberce, to je svět, ve kterém se naše vítězná princezna pohybuje... Vybavujete si ji? Postava přesýpacích hodin, olivová pleť, dlouhatánské husté vlasy, svůdný pohled a vyzývavé oblečky – kdo jiný by měl získat titul Nejvíce sexy Disneyho princezna, když ne Jasmína? Blahopřejeme Aladinovi, musí to být nejšťastnější muž kresleného světa!

A která princezna to vyhrává u vás...?

Foto: fanpop.com, disney.wikia.com

Autor:
Publikováno: 6. 6. 2013 14:09 Nahlásit obsah