Kategorie Fotografie

Článek
Minutu před obřadem se chtěl se svou snoubenkou pomodlit. Fotograf tento moment zachytil
Minutu před obřadem se chtěl se svou snoubenkou pomodlit. Fotograf tento moment zachytil V této době se jen málokdy vidí situace, které dokážou člověka ještě rozplakat štěstím a dojetím. Většinou to bývají chvilky jako například svatba či příchod nového života na tento svět.
Článek
Na fotografii zachytil něco nádherného - místo, kde se střetávají dvě moře
Na fotografii zachytil něco nádherného - místo, kde se střetávají dvě moře Každý správný turista si s sebou z dovolené, kromě spousty suvenýrů, přiveze i nespočet fotografií na památku. V zápalu focení se nám často může stát, že zachytíme něco, co jsme tam úplně nechtěli a ani nečekali. Mnohdy jsou tyto záběry opravdu velmi vtipné, avšak některé mohou být i nebezpečné.
Článek
Kvůli rozštěpu horního patra se jí lékař snažil přemluvit k interrupci. Odmítla to a takhle teď její miminko vypadá
Kvůli rozštěpu horního patra se jí lékař snažil přemluvit k interrupci. Odmítla to a takhle teď její miminko vypadá Když se konečně ženě podaří otěhotnět, patří tento den mezi ty nejšťastnější v jejím životě. Zároveň s radostí se však dostaví i obavy, aby vše dopadlo v pořádku a její miminko bylo zdravé. Stejně na tom byla i Sarah Heller společně se svým partnerem Chrisem Eidenem.
Článek
Musel vzít svého bratra s sebou do školy. To, jak to vysvětlil své učitelce, ohromilo internet
Musel vzít svého bratra s sebou do školy. To, jak to vysvětlil své učitelce, ohromilo internet Dnes vám přinášíme velmi dojemný příběh 7letého chlapce. Bohužel ne všichni lidé na světě mají ve svém životě štěstí, někteří se však se svým osudem dokážou popasovat a stanou se z nich ti opravdoví hrdinové.
Článek
Nejkrásnější proměny nastávajících maminek
Nejkrásnější proměny nastávajících maminek Těhotenství i mateřství jsou okamžiky, které si chce žena uchovat v paměti navěky. Pořizují si tak fotografie během těhotenství i po něm. Jejich spojením vznikají kouzelné fotografie, díky kterým si uvědomíte, jak velkým zázrakem narození dítěte je.
Článek
Až moc velká náhoda: Manželé zjistili, že se setkali 11 let před skutečným seznámením
Až moc velká náhoda: Manželé zjistili, že se setkali 11 let před skutečným seznámením Náhody se v životě dějí zcela běžně. To může potvrdit také čínský manželský pár pan Ye a paní Xue, kteří nedávno zjistili, že se náhodně setkali už jedenáct let před jejich prvním skutečným seznámením. Toto zjištění pro ně bylo opravdu šokující a nyní jej berou jako znamení osudu, zvlášť když pocházejí ze země, která má přes miliardu obyvatel.
Článek
Fotku se svým synkem poslal matce. Kvůli jednomu malému detailu ale obletěla internet
Fotku se svým synkem poslal matce. Kvůli jednomu malému detailu ale obletěla internet V dnešní moderní době si se svými blízkými nevyměňujeme pouze SMS zprávy, jak tomu bylo dřív. S nástupem sociálních sítí jsme začali posílat nejrůznější fotografie z našeho života.
Článek
Mladá holka si pořídila selfie. V pozadí ale nevědomky zachytila něco velmi děsivého
Mladá holka si pořídila selfie. V pozadí ale nevědomky zachytila něco velmi děsivého Pořizování selfie fotografií je pro dnešní dobu naprosto běžné a fotí se téměř všichni. Někdy však nevědomky můžeme na fotce zachytit i něco, co vůbec nebylo v plánu a dokonce může být vyfoceno i něco naprosto děsivého.
Článek
Na dovolené chtěl vyfotit svou ženu. Podařilo se mu ale vyfotit něco kouzelného
Na dovolené chtěl vyfotit svou ženu. Podařilo se mu ale vyfotit něco kouzelného Občas se stane, zejména tedy na fotografiích z dovolených, že je na nich zachyceno mnohem víc, než jak to bylo prvoplánově myšleno. Většinou si těchto záběrů všimneme až později, při důkladnějším prohlížení a některé snímky opravdu stojí za to!
(82) Načíst více