Kategorie Holky

Článek
Jak muži vnímají ženské intimní partie?
Jak muži vnímají ženské intimní partie? Určitě jste si všimly, že rozhovory mezi kamarádkami pravidelně končí u sexu. Velice oblíbeným tématem tohoto typu je velikost mužského přirození. Napadlo vás ale někdy, že muži řeší naše intimní partie? Co konkrétně řeší a co o nás naše vagína prozradí?
Článek
Jak na sex po telefonu
Jak na sex po telefonu Sex po telefonu je skvělá věc, pokud vás dělí vzdálenost, nemáte doma dostatek soukromí nebo si prostě jen tak chcete zpestřit vztah. Jen ne každý na to má odvahu. Pro někoho není jednoduché říkat nahlas intimnosti. Ale může to být opravdu zábava popustit uzdu své fantazii.
Článek
15x zajímavá místa, která se perfektně hodí na sex!
15x zajímavá místa, která se perfektně hodí na sex! Zastáváte názor, že sex nepatří jen do ložnice a rádi zkoušíte nová a zajímavá místa? Máme pro vás malou inspiraci v podobě patnácti netradičních lokalit, kde se tato velmi příjemná činnost dá provozovat. Jen se u toho nesmíte nechat chytit. Ale o to větší je to zábava, ne?
Článek
Nebezpečné letní zlozvyky
Nebezpečné letní zlozvyky Když jste na dovolené, máte pocit, že nemusíte řešit vůbec nic. Zapomínáte tak ale i na vaše zdraví. A právě u moře by se mělo na zdraví myslet ještě více. Tady je 8 letních zlozvyků které rozhodně děláte i vy.
Článek
Jak na krásnější a pevnější prsa? Zapomeňte na plastiku
Jak na krásnější a pevnější prsa? Zapomeňte na plastiku Jen málo žen je spokojených s tvarem a velikostí svého poprsí. Jednou z variant je samozřejmě chirurgický zákrok. Ten ale není cenově přístupný všem a spousta žen se bojí takový zákrok podstoupit. Existuje však jiný způsob, jak prsa zpevnit a zvětšit jejich objem? Ano, existuje.
Článek
Jak léto ovlivňuje váš sexuální život?
Jak léto ovlivňuje váš sexuální život? Všimli jste si někdy, jak se mění váš sexuální život s příchodem horkých letních dní? Možná jste o tom ani nevěděli, nebo jste o tom nikdy nepřemýšleli, ale je to tak. Je to vědecky dokázané.
Článek
Problémy ve vztahu, které budete mít s mladším partnerem
Problémy ve vztahu, které budete mít s mladším partnerem Dnes to není nic neobvyklého, že žena randí s mladším partnerem nebo s ním dokonce založí rodinu. Ženy ani muži v tom nevidí nic špatného, tak jak tomu bylo dříve. Jenže ne všechny ženy dokážou držet krok s mladším chlapem. Tady je pár věcí, které Vás s mladším partnerem můžou potkat.
Článek
Nemáte pomyšlení na sex? Faktory, které ji můžou ovlivňovat
Nemáte pomyšlení na sex? Faktory, které ji můžou ovlivňovat Sexuální apetit není jednoduchá záležitost. Každá žena, která už pocítila jeho výkyvy, ví, že někdy je těžké určit, proč se vlastně tahle nechuť k sexu objevuje. Mnohdy je velmi těžké určit, proč vaše nebo partnerovo libido klesá. Příčin může být hned několik.
Článek
Jak se cítit dobře a nebýt posedlá vlastním tělem?
Jak se cítit dobře a nebýt posedlá vlastním tělem? Několikrát za den koukáte do zrcadla, řešíte své křivky, máte pocit, že ať si obléknete cokoliv, vypadáte v tom hrozně. Každý den si stoupnete na váhu a pak se rozčilujete, když neukazuje to, co byste chtěly. Nadáváte si, že…
(343) Načíst více