Kategorie Holky

Článek
Jak si udobřit muže
Jak si udobřit muže Ke vztahům nepatří jen to krásné. I v ráji je občas zataženo, ale taková hádka dokáže někdy pročistit vzduch. Ve většině případů ji vyprovokuje nějaká banalita. Co je ale u hádky nejdůležitější? Přiznat chybu a omluvit…
Článek
10 druhů sexu, které by měl za svůj život zažít opravdu každý!
10 druhů sexu, které by měl za svůj život zažít opravdu každý! Víte, které druhy sexu musíte vyzkoušet? Čas od času je dobré si okořenit svůj sexuální život, aby se nestal nudným a stereotypním. Nebojte se experimentovat! Ne vždycky je vaše zkušenost pozitivní, ale i z těch špatných se můžete poučit pro příště. A nebo třeba objevíte něco nového, co se vám opravdu zalíbí.
Článek
Sex na jednu noc? Jdou do toho spíš ženy nebo muži?
Sex na jednu noc? Jdou do toho spíš ženy nebo muži? Sex na jednu noc byl v dobách našich babiček možná něco nepředstavitelného. Největším tématem té doby bylo, jestli je vhodné s mužem spát před svatbou, nebo zda do euforie vášně upadnout až o svatební noci. Doba ale pokročila…
Článek
Vajankle: foot fetiš dostává absolutně nový rozměr
Vajankle: foot fetiš dostává absolutně nový rozměr Pokud jste foot fetišista, máme pro vás dobrou zprávu - nová a neodolatelná erotická pomůcka Vajankle je na světě. Jedná se o nohu, která má v místě kotníku zabudovanou vagínu. Ano, čtete správně, vagínu! Název Vajankle (anglicky se jedná o spojení vagíny a kotníku) proto není náhodný.
Článek
15 důležitých faktů o kondomech, které jste zaručeně nevěděli
15 důležitých faktů o kondomech, které jste zaručeně nevěděli Kondomy chrání miliony lidí nejen před pohlavními chorobami, ale také před rodičovskými povinnostmi v brzké mladosti. Kupovat krabičku znamenalo kdysi neskutečné ponížení, dneska kondomy kupujeme stejně běžně jako rohlíky a máslo. Sesbírali jsme pro vás informace, které rozhodně stojí za to znát.
Článek
6 věcí, které váš partner potřebuje ke šťastnému vztahu
6 věcí, které váš partner potřebuje ke šťastnému vztahu Každá z nás by chtěla znát tajný recept na dokonalý vztah. Také už každá z nás ví, že žádný takový neexistuje. Ale jsou jisté věci, které vašeho muže více než potěší.
Článek
Čtenářka píše: Muži, ženy a vztahy
Čtenářka píše: Muži, ženy a vztahy Muži, ženy a vztahy otázky a odpovědi. Proč jsou maličkosti a gesta tak důležitá?
Článek
Ženské tělo může mít mnoho podob: 7 bizarních fotek ženských tvarů, které nemají obdoby
Ženské tělo může mít mnoho podob: 7 bizarních fotek ženských tvarů, které nemají obdoby Hříčka přírody, jinak se prostě naše galerie nazvat nedá. Jsou muži, kteří si na dokonalé ženské tvary nepotrpí, nicméně nic se nemá přehánět. Ženy, které najdete na následujících obrázcích, na nějakou přitažlivost zcela rezignovaly.
Článek
5 typů podprsenek a co nám chtějí sdělit?
5 typů podprsenek a co nám chtějí sdělit? Balení pro prsa - podprsenky. Říkají víc, než bychom si přály, není to jenom o barvě a střihu. Je to víc než životní styl, je to filozofie!
(334) Načíst více