Dárky pod stromeček podle znamení zvěrokruhu. Inspirace šitá na míru

Rak

Raci jsou snílci s krásnou duší, která miluje vše čisté a osobní. Pokud chcete udělat Rakovi opravdu radost, raději něco vyrobte sami, protože to ocení ze všeho nejvíce. Vhodných receptů třeba na nakládaný hermelín, různé druhy sýrů, utopence nebo na výrobu domácích okrasných svíček a vonných přísad do koupele najdete všude spoustu. Nezoufejte, když nevíte, jak něco vytvořit sami, protože Raci mají rádi něco třpytivého jako vlnky na hladině a takový krásný stříbrný šperk je přesně to pravé, nad čím srdce Raka zaplesá.

Zdroj: Shutterstock.com

Lev

Čím nejvíce potěšit mazlivé a přítulné kočičky? Rádi se parádí, upoutávají pozornost a hlavně chtějí být vždy okouzlující. Rada je jednoduchá, stačí jim dát něco, čím mohou zkrášlit svůj vzhled. Třeba šperky, kosmetika, oblečení, doplňky, rukavičky, kabelka, kravata, spona na peníze, peněženka, boty, krajkové spodní prádlo… Nikdy nezklamou ani lístky do divadla. Lev je tak trochu marnivý, a proto ho velmi potěší, když má něco, co mu budou druzí závidět a může to vystavovat na odiv. Třeba nové nápadné hodinky či prsten s velkým kamenem.

Panna

Panny jsou velmi praktické, a proto ocení dárek, který mohou využít. Ženám udělá radost třeba kuchyňský robot, myčka, pračka, kávovar, žehlička, doplňky do koupelny, ubrus, povlečení nebo kosmetika. Muži budou jásat nad nářadím do jejich dílny nebo zahrady. Panny mají rády ve všem pořádek a milují vše na správném místě, takže diář nebo skříňka na vše důležité jistě najde uplatnění. Nemají rády věci příliš nápadné a raději volí jednoduchost a účelnost.

strana 2 / 4
Autor:
Publikováno: 30. 11. 2018 15:00 Nahlásit obsah