Horoskop na 1. týden (1.1. - 7. 1. 2018)

Svátky utekly tak rychle a než jsme se nadály, je tu Nový rok. Co ti přinesou první dny roku 2018? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě první týdne čeká.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Pokud chceš něčeho dosáhnout, měla bys přestat fňukat a vymlouvat se na maličkosti. Jestli něco opravdu chceš, tak se na nic neohlížej a jdi si tvrdě za svým.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední týden sis opravdu dosyta užila, ale teď tě čeká tvrdý návrat do reality. Nedá se hold nic dělat, budeš muset zatnout zuby a vrátit se zpět do práce. Vzpomínky ti ale zůstanou.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Přes svátky jsi trávila čas hlavně s miláčkem a tak jste si vytvořili takovou romantickou bublinu. Bohužel následující budou pro oba dost náročné, takže času stráveného spolu moc nebude.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Jako první v novém roce zapomeň na staré křivdy a začni s čistým štítem. Snaž se vyhýbat konfliktům a všechno řešit pěkně v klidu. Uvidíš, že budeš mnohem šťastnější.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Vstávaní do práce po svátcích bude dost náročné. Snaž se to ale zvládnout na jedničku a neudělat si černý puntík hned první týdne nového roku.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nepodceň přípravu na plesovou sezonu! Když investuješ peníze od Ježíška do nějakých pěkných šatů, možná ti přinesou víc než jen nějaký taneček.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Novoroční předsevzetí bereš opravdu vážně a s úderem půlnoci ses je rozhodla plnit. Buď ale opatrná, nic se nemá přehánět, tak aby sis nakonec ještě neublížila.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Spousta návštěv, cukroví, chlebíčků a alkoholu ti dala pořádně zabrat. Užij si taky trochu klidu, úplně vypni, relaxuj a užívej si samoty.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Novoroční předsevzetí bereš poctivě a přináší ti to ohromný pocit hrdosti sama na sebe. Jen tak dál! Budeš tak mít skvělou náladu a vše ti půjde od ruky.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou ses vůbec nemohla soustředit na práci a tak se ti pěkně nakupila. Teď tě už nerozptylují Vánoce, tak se můžeš s vervou pustit do práce a se svými resty pořádně pohnout.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Celé svátky jsi skákala kolem rodiny a ani na chviličku ses nezastavila. Tento týdne si ale udělej čas na sebe a odpočiň si. Zalez si pod deku třeba s knížkou a užij si trochu pohody.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Jsi pořád nějak zaseklá v minulé roce. Je na čase pustit Vánoce i Silvestra z hlavy a soustředit se na to, co přijde.

Autor:
Publikováno: 1. 1. 2018 19:05 Nahlásit obsah
Loading...