Horoskop na 1. týden (2. 1. - 8. 1. 2017)

Rok 2016 už je nenávratně pryč. Jak se ti podaří vstoupit do 2017?

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Stále jsi ještě ve vánoční náladě a hlavu máš plnou dojmů ze Silvestra. Nějaké plnění novoročních předsevzetí se tě netýká, myšlenkami jsi stále v roce 2016. Nezahálej dlouho, než se naděješ, leden bude fuč a ty budeš zavalená povinnostmi.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Kolotoč nekonečných návštěv, večírků a nakupování konečně skončil. Už si můžeš dát nohy nahoru a odpočívat. Otevři novou knížku od Ježíška a konečně relaxuj. Zasloužíš si to!

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Ta kopa práce, kterou ses rozhodla před Vánocemi ignorovat, bohužel nezmizela. Je načase se pustit do práce a jak se říká, s chutí do toho, půl je hotovo. Pak můžeš do roku 2017 vykročit s čistým štítem.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Doma máš ještě spoustu vánočního cukroví, ale do plnění novoročních předsevzetí ses pustila s vervou. Tento úspěch ti udělá obrovskou radost, a tak budeš mít neustále dobrou náladu, kterou budeš šířit všude kolem sebe.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Po tom návštěvním maratonu konečně zaklaply dveře a byt už zase zeje prázdnotou. I když sis myslela, že budeš zase ráda za chvilku klidu, bude se ti po tom neustálém ruchu nakonec stýskat.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Do nového roku sis dala opravdu závažná předsevzetí. Než se do nich ale naplno pustíš, zapřemýšlej nad tím, jestli to není potřeba vzít spíše pomalu, aby sis spíš neublížila - jak fyzicky, tak hlavně psychicky.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Plesová sezóna se kvapem blíží a tvoje garderoba je opravdu v havarijním stavu. Vyraz do obchodu a pořiď si nějaké nové kousky. Budeš na plese za hvězdu!

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Práce je pro tebe prakticky utrpením, z postele se ráno taháš jen těžko a odvedená práce tě vůbec netěší. Možná bys měla popřemýšlet, jestli chceš v tomhle pokračovat nebo by ses měla porozhlédnout po něčem jiném.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Zapomeň na křivdy z minulosti, hoď je za hlavu a začni s čistým štítem. A kdy je lepší možnost, než zrovna začátek roku? Nemá cenu řešit, co se stalo někdy dávno.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Celé vánoční období je jedna velká romantická bublina. A ty sis se svým miláčkem tuhle vaši bublinu náramně užívala. Brzo už ale tahle bublina praskne, tak se na to pomalu připrav, aby ses mohla vrátit zpět do reality.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Divoké období kolem Silvestra už nenávratně skončilo, je načase se vrátit zase do práce a ke svým povinnostem. Je ale dost možné, že ti z těchto večírků přece jen něco příjemného zbude do dalších týdnů.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nelam si hlavu se zbytečnostmi, jestli chceš něčeho dosáhnout, jdi si tvrdě za svým. Nehledej neustále nějaké výmluvy a dej se konečně do práce.

Autor:
Publikováno: 2. 1. 2017 09:08 Nahlásit obsah