Horoskop na 11. týden (12. 3. - 18. 3. 2018)

I když už všichni netrpělivě vyhlížíme jaro, ono stejně nepřichází. Co ti místo sluníčka rozjasní týden? Bude to tvůj partner, pochvala v práci nebo skvělý večer s přáteli?

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Za poslední dobu jste s partnerem mockrát paty z domu nevytáhli, takže je nejvyšší čas to napravit. Vyrazte na výlet, buď do přírody, a když vám nebude přát počasí, užijte si třeba víkend ve wellness.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Dřeš jako kůň, málokdy se zastavíš a odpočineš si. Nepřetěžuj se tak moc, mohlo by ti to ublížit jak fyzicky, tak psychicky. Udělej si každý večer na sebe aspoň hodinku, nechej veškeré práce a relaxuj.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Už dlouho se těšíš na jednu akci, ale miláček s tebou na poslední chvíli odmítne jet. Budeš zklamaná, ale nenechej si zkazit náladu. Vyraz sama, nebo vezmi kamarády. Pořádně si to užij se vším všudy, ať partner lituje, že nejel taky.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Venku to na jaro zatím moc nevypadá, ale na tebe už jaro leze. Budeš plná energie, elánu a chuti do práce. Využij toho! Pusť se do jarního úklidu, klidně vytřiď skříň. V práci se tvůj náboj bude taky hodit a zajisté ho ocení i partner.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Jestli ti tento týden něco opravdu chybět nebude, bude to odhodlání. Měla jsi v plánu se sebou něco dělat? Teď je ta nejlepší doba s tím začít. Jakmile si něco umaneš, už tě nikdo a nic nezastaví.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvůj vztah s partnerem začal před nedávnem upadat do stereotypu. Miláček ale teď přijde s něčím novým. Budeš ohromně překvapená a šťastná, o to víc, když se do všech příprav pustí sám a ty nebudeš muset hnout ani prstem.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Máš ve svém okolí někoho, kdo po tobě už pěknou chvíli pokukuje. Všimla sis toho už před nějakou dobou, ale nevíš, co si o tom máš myslet, když se pořád k ničemu nerozhoupal. Udělej první krok! Jestli je jen nesmělý, ušetříš mu trápení.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tímto týdnem tě bude provázet velké štěstí jak ve hře, tak v lásce. Nezahoď to jen tak a pořádně toho využij. Výhra bude vskutku lákavá. Ale pozor! To, že máš štěstí, neznamená, že bys neměla být opatrná.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Už dlouho přemýšlíš, že by ses postavila na vlastní nohy a začala sama podnikat. Tento týden se ti stane něco, co tě tímto směrem dost výrazně popostrčí. Nezalekni se nejistoty, věř svému úsudku a všechno půjde, jak má.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Máš pocit, že tě v práci nerespektují, nechávají na tebe tu nejhorší práci, neberou tě jako rovnocenného kolegu? Neboj se ozvat! Když si to s nimi vyříkáš z očí do očí, budou si tě víc vážit, než kdybys mlčela nebo šla za vedoucím.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Dávej si pozor na pusu! Jednou něco řekneš, ostatní si to jinak vyloží a máš zaděláno na problém. Neověřené informace na veřejnosti raději vůbec neříkej, tento týden by se ti to mohlo pekelně vymstít.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou je toho na tebe moc. Nevíš, kam dřív skočit, a kterou práci udělat dřív. Hlavně si ujasni, co je důležité a aktuální. Například v práci by nemuseli mít mnoho pochopení, když se nepřipravíš na důležitou schůzku.

Autor:
Publikováno: 12. 3. 2018 12:35 Nahlásit obsah
Loading...