Horoskop na 16. týden (16. 4. - 22. 4. 2018)

Než jsme se nadáli, je tu zase pondělí. Co ti přinesou další jarní dny? Čeká tě překvapení od ctitele, povýšení od šéfa nebo se budeš celý týden flákat? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tento týden bude pro tebe pekelně náročný, a to po fyzické i psychické stránce. Jak se dny prodlužují, máš tendenci si toho na sebe nabírat víc a víc, jenže energie ti nestačí. Nepřepínej se tolik a dopřej si i odpočinek.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci se ti daří, jak už dlouho ne, a šéf to nenechal bez povšimnutí. Po materiální stránce ti opravdu nic nechybí a vypadá to, že to tak ještě nějakou dobu bude. Zasloužíš si odměnu, tak si udělej radost něčím pěkným.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nebudeš zrovna ve své kůži. Nálady se ti budou měnit z minuty na minutu, že někdy budeš až sama překvapena, jak zareaguješ. A to ti přinese pár komplikací, ale neboj, nebude to nic závažného.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

S nástupem jara ses pustila do jarního úklidu a máš neodkladnou potřebu svůj byt přestavět. Nějaká změna se sice občas hodí, ale dej pozor, ať to nepřeženeš. Pořádně si to rozmysli a poraď se s rodinou.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tento týden se ti bude ohromně dařit. Povede se ti všechno, na co sáhneš, v práci ti to půjde jedna báseň a doma budou všichni hotová zlatíčka. Takové štěstí jsi už dlouho neměla, možná by chtělo vsadit si sportku.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Potkáš opravdu zajímavé lidi, kteří mají k životu naprosto jiný přístup než ty nebo většina tvých známých. Donutí tě to zamyslet se nad tím, jak žiješ a budeš chtít některé věci změnit. Změny ale dávkuj postupně, jinak ti to dlouho nevydrží.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Na adrenalin tento týden radši zapomeň. Pouštět se do nějakých divokých akcí nebo dokonce vyzkoušet nějaký adrenalinový sport, by se ti tento týden nemuselo vyplatit. Raději ho prožij v pohodě a klidu.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Budeš neustále bloumat v myšlenkách a přemýšlet nad otázkami, které lidstvo trápí už dlouhou dobu. Bohužel tvé okolí na to takové filozofické debaty nebude mít zrovna náladu. Takže to budeš moct rozebírat maximálně sama se sebou.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Práce máš poměrně dost, takže jsi ráda, že tak tak stíháš všechno, co máš. Ale pokud se naskytne i malý problém, může ti to pěkně zkomplikovat situaci. Neboj se v takových chvílích požádat o pomoc, tobě to ušetří čas a toho druhého to moc stát nebude.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Venku je tak krásně, že tě doslova ničí, že musíš trčet v kanceláři. Ale je to opravdu škoda! Proč si nevzít na pár dní volno, aby sis mohla užít jarní počasí? Na krátký čas tě určitě budou moct v práci postrádat a můžete s partnerem vyrazit na jarní dovolenou.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Dostaneš se do společnosti lidí, kteří neplýtvají jedinou minutou a jsou činorodí opravdu pořád. Všechen ten rozruch tě ohromně nabudí do práce a ještě dlouho potom budeš plná elánu a nových nápadů.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Jsi pořád samá práce a žádná zábava. Navíc je na tom podobně i většina tvých kolegů. Chop se iniciativy a zorganizuj nějakou akci. Vyrazte všichni společně na bowling nebo koncert a odreagujte se od stresu v práci.

Autor:
Publikováno: 16. 4. 2018 07:00 Nahlásit obsah
Loading...