Horoskop na 19. týden (7. 5. - 13. 5. 2018)

Co krásného tě čeká tento týden? Dočkáš se uznání v práci nebo prožiješ romantický víkend se svým milým? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou tě tvůj milý zanedbává. Nedělej kvůli tomu zbytečné dusno. Dej mu čas, on si určitě zanedlouho uvědomí, co pro něj znamenáš a bude si ti zase věnovat jako dřív, nebo možná dokonce víc.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Páteční večery nejsou zrovna stvořené k ležení u televize, tak se nezahazuj doma a vyraz do víru nočního života. Vytáhni partnera, kamarády nebo klidně vyraz sama. Rozhodně ti to prospěje.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvůj partner sice není beznadějný romantik, ale nějaké pěkné gesto udělá radost i jemu. Snídaně do postele, procházka ruku v ruce, pusa na uvítanou… I když se tváří jako tvrďák, i takové maličkosti ho dokážou potěšit.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tento víkend bude náročný. O víkendu budeš potřebovat zrelaxovat, vyčistit si hlavu a zbavit se všech starostí. Nejlépe vyraz někam do přírody, pryč ze shonu města. Užít si sama to ticho a pohodu. Zaručeně ti to udělá dobře.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Ať ses bránila sebevíc, stojíš před zásadní krokem, který ovlivní tvůj život dost zásadním způsobem. Nezavírej před tím oči a postav se té nové situaci čelem. Změna je život, tak jdi a žij.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Byla by škoda neužít pěkného počasí. Grilovačka s kamarády by mohla být super akce, kde se zase po nějaké době všichni uvidíte. Budeš asi zaskočená, jak se životy tvých přátel vyvíjí.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou se necítíš ve své kůži. Zkus nějakou dobu jíst lehčí jídlo. Když si nedáš každý den něco těžkého, obtížně stravitelného, budeš se hned cítit líp a budeš mít i víc energie.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Čeká tě rodinná oslava. Příprav se na to, že to bude dost náročné. Ať už co se týče jídla nebo všemožných otázek veškerého příbuzenstva ohledně tvé budoucnosti. Snaž se do ničeho moc nezabíhat, být stručná a jasná. Ono je to ustavičné vyptávání pak přejde.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou ses docela rozjela v utrácení. Když si dáš každý den ve městě kávu, případně na ni ještě pozveš kamarádku, to peníze mizí rychlostí blesku. Zkus si alespoň týden zapisovat veškeré své výdaje, ať vidíš jasně, kam ty peníze mizí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Žiješ v neustálém shonu, chtělo by to občas trochu zpomalit, urovnat si myšlenky než se pustíš do něčeho jiného. Najdi si každý den alespoň chvilku klidu. Třeba jdi z práce pěšky, udělej si krásnou procházku a vyčisti si hlavu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Jsi vždy ochotná komukoliv pomoct. Bohužel se najdou takoví, co toho dokážou zneužít. Nekývni hned na každou prosbu, občas tě chce jen někdo využít, aby ušetřil práci sám sobě. Nauč se říkat ne a myslet i sama na sebe.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Je načase aby sis ujasnila priority, rozhodla se, co vlastně chceš, a kam chceš, aby tvůj život do budoucna směřoval. Stanov si cíl a jdi si za ním, jinak se nikdy nepohneš z místa.

Autor:
Publikováno: 7. 5. 2018 09:27 Nahlásit obsah
Loading...