Horoskop na 2. týden (8.1. - 14. 1. 2018)

Sotva ses vzpamatovala z novoročních oslav a už zase začal ten obvyklý kolotoč. Co tě čeká v druhém týdnu nového roku? Potkáš někoho zajímavého na nějakém plese nebo budeš zavalena prací?

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

S novým rokem toužíš po změně. A co pomůže ženě změnit svět víc než nové pěkné oblečení? Vyraz do obchodu a kup si něco pěkného na sebe. Nezapomeň ale také něco vyřadit ze skříně a dát to třeba na charitu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci se ti bude dařit a navíc se o tebe začne zajímat jeden kolega, ale možná víc než by bylo zdrávo. Neodmítej pozvání na kávu, dozvíš se tam spoustu zajímavých věcí, které by se ti později mohly hodit. Zároveň mu ale dej najevo, že nemáš zájem.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tví blízcí na své zdraví příliš nedbají, preventivní prohlídky jsou pro ně zbytečnost a k lékaři jdou, až když je opravdu zle. Zkus je trochu popíchnout, ať se nad sebou zamyslí a přestanou se zanedbávat.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvůj partner bude následující týden k neutahání, co se týče sexuálních aktivit. I když budeš zprvu poměrně zaskočená, využij situace a snaž se vytěžit něco také pro sebe. Jestli jsi chtěla něco už dlouho zkusit, tak teď je vhodná doba to navrhnout.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Náhodou přijdeš k nějaké částce peněz navíc. Takhle po Vánocích se to jednoznačně hodí. Nějakou část si ale schovej na horší časy, nikdy nevíš, co se může stát.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Už nějakou dobu se s někým vídáš, ale zatím to bylo dost nevinné. Ale následující týden naberou události nečekaný zvrat. Posílíš se alkoholem, ráno se budeš možná stydět, ale nakonec to bude to nejlepší, co se mohlo stát.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Ze své postavy se ti poslední dobou chce jen brečet. Naříkání ale nic nezmění, je načase něco dělat. Plesová sezóna je za dveřmi, tak si pospěš, ať v nějakých šatech ještě uděláš parádu.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Jedna akce sice střídá druhou, ale ty jsi vyždímaná jako pomeranč. Dej si pro tentokrát pauzu, věnuj čas jen sama sobě a pořádně si odpočiň. S kruhy pod očima, na kterých by se dalo cvičit, stejně velkou parádu neuděláš.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V práci to bude pěkný kolotoč, všichni budou ve stresu a do toho ještě nerudný šéf. Ty budeš mít ale tak skvělou náladu, že tě něco jen tak nerozhodí. Takže ti to půjde pěkně od ruky a ještě budeš rozdávat úsměvy všem ostatním.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Partner bude chtít váš vztah posunout dál, sestěhovat se, založit rodinu nebo se vzít. V první chvíli budeš opravdu zaskočená a celý týden nad tím budeš přemýšlet.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tvoje víkendové plány budou na poslední chvíli zrušeny a tebe tak budou čekat dva dny plné nic nedělání. Naplánuj si je tedy jen podle sebe a neohlížej se na ostatní.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Chtěla bys prožít pár romantických dní s miláčkem, ale to se ti teď asi nepovede. Partner je zaneprázdněný a na nějakou romantiku nemá ani pomyšlení. Nechej ho pracovat a nevyvolávej kvůli tomu hádky.

Autor:
Publikováno: 8. 1. 2018 09:28 Nahlásit obsah
Loading...