Horoskop na 2. týden (9. 1. - 15. 1. 2017)

Začátek roku je poměrně hektické období. Jak ho budeš zvládat ty?

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nezapomínej na své blízké, stačí maličkost a můžeš jim tak zpříjemnit den. Ať už jim pomůžeš s úklidem nebo zajdeš místo nich nakoupit, určitě jim to udělá radost a rádi ti to někdy oplatí.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nebuď přehnaně kritická a nechytej se první příležitosti, kdy můžeš poukázat na něčí pochybení. Někdy je lepší držet jazyk za zuby a vyhnout se tak zbytečným roztržkám.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Přestaň se neustále hlídat, jednou za čas se pořádně pobav a zapomeň na chvilku na své povinnosti. Skvěle se uvolníš a všechno ti pak půjde od ruky.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Plesová sezóna je tady. Šaty i boty už máš dávno nachystané, jen a jen vyrazit. Chvíle čekání si s můžeš s partnerem zkrátit v obýváku a střihnout si nějaké taneční figury.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Stres, shon a plno práce, to tě teď zaměstnává víc než dost. Nehoň se moc a najdi si taky čas i sama pro sebe. Zalez si pod deku s oblíbenou knížkou nebo seriálem a udělej si pro jednou pohodičku.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Miláček se ti poslední dobou odcizil a trávíte spolu čím dál míň času. Neměj ale strach, nic se neděje, jen chystá něco velkého, aby tě překvapil a udělal ti radost. Budeš koukat!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Trápí tě tvůj zdravotní stav? Neodkládej návštěvu doktora moc dlouho, mohla by se ti to akorát pěkně zkomplikovat a přivodit ti tak velké nepříjemnosti.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Neměla bys zapomínat, že romantické filmy, které máš tak ráda, mají se skutečností pramálo společného. Pokud předpokládáš, že objevíš prince na bílém koni, tak se pleteš. Doma máš zato učiněný poklad, jen si to neuvědomuješ.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Jestli ti ve tvém životě něco chybí nebo bys chtěla něco změnit, přestaň fňukat a udělej za tím vším tlustou čáru a začni nanovo. Se silnou vůlí dosáhneš toho, co si přeješ!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Máš v sobě zmatek, potřebuješ si utřídit jak myšlenky, tak i svůj domov. Vrhni se do velkého úklidu, pročistíš si hlavu i skříň a budeš se cítit mnohem líp.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Lenošení o vánočních svátcích se na tobě podepsalo a zpátky do práce se ti šlo jen těžko. Zkus nějakou zdravou očistu, udělá ti to dobře a hned budeš plná energie.
 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Už ti zase chybí ten shon, co jsi prožívala před Vánoci. Vyraz do víru obchodního centra podívat se na povánoční slevy. Proč si tak neudělat druhé Vánoce? Lidí tam bude určitě víc než dost, takže si budeš připadat jako by ses vrátila o pár týdnů zpátky.

Autor:
Publikováno: 9. 1. 2017 10:03 Nahlásit obsah