Horoskop na 20. týden (14. 5. - 20. 5. 2018)

Dny letí jako voda a sluníčko o sobě dává vědět čím dál víc. Jak prožiješ následující týden ty? Můžeš se těšit na pohodičku nebo tě spíš čekají nějaké nepříjemnosti. Přečti si svůj horoskop, ať víš, co čekat.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou se doslova topíš v povinnostech. Měla by ses zamyslet, jestli to takhle opravdu chceš a případně se některých z nich vzdát. Neměla bys být ochotná se strhat kvůli věcem, které ti ani nedělají radost.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Momentálně se vznášíš jako na obláčku. Užíváš si nejšťastnější chvíle za posledních několik měsíců. V tvém okolí je sice pár lidí, kteří ti tvé štěstí závidí a roznáší o tobě ne zrovna lichotivé věci, ty si z toho ale nic nedělej a užívej si to!

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Občas nezbývá než jen zatnout zuby a vydržet to, co nám zrovna není příjemné. Nenacházíš se zrovna teď v nejpříjemnější situaci, nicméně sama s tím nic nenaděláš. Zkus se nad to povznést a neutápět se ve své nelehké situaci, brzy se to obrátí k lepšímu.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

S miláčkem jste si na sebe konečně našli čas. Posledních pár týdnů bylo pro vás hodně náročných, ale teď si to budete moci tisíckrát vynahradit. Zkuste kromě toho taky vymyslet, jak tuhle vaši situaci řešit a trávit spolu více času.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Několik poznámek z řad tvých známých tě donutilo zamyslet se nad tvou postavou a stylem tvého stravování. Léto se nezadržitelně blíží a s ním i plavková sezóna. Jestli se ti do cvičení moc nechce, začni pozvolna. Třeba chodit na procházky nebo i vysednout o jednu dvě zastávky dřív, a zbytek dojít pěšky, dělá divy.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

V práci platíš za cílevědomou osobnost, která se nestydí si o něco říct. Je škoda, že se takhle nechováš i v osobním životě. Zpočátku to možná někoho zaskočí, ale jakmile si zvyknou, bude se jim tahle tvá ctižádostivá stránka moc líbit.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Za každých okolností jsi nadšená optimistka, bohužel svět většinou není tak růžový, jak jsi mnohdy přesvědčená. Na překážky můžeš narazit i tam, kde bys to čekala nejméně. Takže buď vždy připravena i na takovou situaci a nespoléhej na pomoc ostatních.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tkví v tobě veliký potenciál. Bohužel strach ti často brání v tom vrhnout se do něčeho nového a jen málokdy se rozhodneš jednat na vlastní pěst. Nedovol, aby ti strach bránil. Vykroč ze své komfortní zóny a uvidíš, že strach byl zbytečný.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Chtěla bys, aby s tebou lidé jednali slušně a na úrovni, ale často se nedá říct, že ty bys tak s nimi komunikovala taky. Pokud po někom něco požaduješ, měla bys začít nejdřív u sebe a to platí ve všem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Máš zrovna náročné období a ve svých problémech se plácáš úplně sama. Nestyď se požádat o pomoc někoho z tvých blízkých, není žádná ostuda přiznat, že na něco sama nestačíš.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Čas lenošení právě skončil, teď tě čeká pořádná dřina. Poslední dobou sis spíš užívala, než pracovala, a tvoje resty tě právě dohnaly. Je načase sednout na zadek a dát se do práce.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Ráda bys pomohla všem okolo, ale tím, že se angažuješ ve věcech, o kterých nic nevíš, bys mohla spíš někomu ublížit. Navíc by to mohlo působit, jako že děláš chytrolína. Soustřeď se spíš na to, co je opravdu tvoje parketa a ten zbytek přenechej ostatním.

Autor:
Publikováno: 14. 5. 2018 09:00 Nahlásit obsah
Loading...