Horoskop na 21. týden (21. 5. - 27. 5. 2018)

Další týden je tady! Co ti přinese? Budeš si užívat štěstí a lásky nebo tě dostihnou tvé problémy a povinnosti a budeš se v nich zoufale plácat? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Vztahové problémy z minulosti zase vyplouvají na povrch. Nenechej se tím pohltit, zachovej chladnou hlavu, všechno si pořádně promysli a až potom jednej. Hlavně zapomeň na city, které jsi kdysi dávno k určitým osobám chovala.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Čeká tě důležitá schůzka. Bohužel to nebudeš mít lehké, budou se tě snažit rozhodit a dohnat ke zbrklým rozhodnutím. Nenechej se zahnat do kouta a dej jim najevo, že tebe teda rozhodně zastrašovat nebudou. Pak tě budou brát jako rovnocenného partnera.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Přestože máš spoustu koníčků, poslední dobou nemáš moc času se jim věnovat, zaměstnává tě jak rodina, tak práce a  na tvé oblíbené aktivity není moc času. Měla by sis ale na ně nějaký čas vynahradit, rodina určitě pochopí, že chceš čas na sebe a na své koníčky.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Máš dlouhodobý vztah, který se ale poslední dobou stává stále víc a víc rutinou. Nedovol to! Překvap partnera nějakým překvapením. Nebo ho vezmi na rande, jako jste chodili na začátku vašeho vztahu.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou nemáš z ničeho radost, přijde ti, že se zabýváš jen samými zbytečnostmi. Zrealizuj některý z nápadů, který už ti delší dobu leží v hlavě. Věnovat se něčemu kreativnímu ti pomůže cítí se líp, budeš mít konečně pocit, že děláš něco smysluplného.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

V práci budeš tento týden velmi oblíbená. Nejen, že ti půjde práce hezky od ruky, ale budeš mít všechno pod kontrolou, takže i kolegové budou mít mnohem snazší práci. A i přesto budeš mít dost času na sebe a rodinu.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Zkus ve vztahu trochu přibrzdit. Do všeho se moc hrneš a tlačíš na partnera tak, že je z toho celý nesvůj. Nevyžaduj okamžité odpovědi, neměj neustálé otázky a dej mu trochu volnosti, nebo si ho neudržíš.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci to je teď zrovna dost náročné. Práce je hromada, kolektiv i vedení dělá neustálé dusno, takže jsi vždycky jen ráda, když můžeš vyrazit domů. Možná je čas popřemýšlet nad změnou zaměstnání. Nejednej impulzivně, ale zkus se maličko porozhlédnout po pracovních nabídkách.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Máš pocit, že váš vztah zamrzl na mrtvém bodě, z kterého se nemůže odpíchnout. Myslíš, že je na čase udělat nějaký zásadní krok, kterým váš vztah posunete dál. Promluv si o tom s partnerem, ať víš, co si o tom myslí on.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Dávej si pozor na nevhodné vztahy na pracovišti. Někdo z kolegů po tobě pokukuje, ale nebylo by dobré tahat osobní život do práce. Raději to ignoruj a snaž se udržet vaše vztahy na maximálně kamarádské úrovni.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Možná je na čase zamyslet se nad svými zlozvyky. Zvlášť ty, které ti ničí zdraví bys měla omezit nebo s nimi nejlépe úplně přestat. Poděl se o to s někým z rodiny nebo s kamarády a můžete se navzájem podporovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou máš v hlavě takový zmatek, že vlastně ani nevíš, co vůbec chceš. V každodenním shonu ti dělají problém i běžné věci a jsi tak úplně mimo. Měla by sis udělat nějaký čas pro sebe a všechno si to urovnat, ujasnit a začít to řešit.

Autor:
Publikováno: 21. 5. 2018 09:00 Nahlásit obsah