Horoskop na 21. týden (22. 5. - 28. 5. 2017)

Přinese ti tento týden něco nového? Budeš plná energie, nebo sotva vylezeš z postele? Co tě čeká?

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Budeš mít plné ruce práce, abys udržela na uzdě své emoce. Stačí malý problém, menší kolize nebo nějaká nepříjemnost a z očí ti budou létat blesky. Pokud se dostaneš do konfliktu, snaž se držet při zdi nebo ti to přinese problémy, které budou naprosto zbytečné.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Co se týče intimního vztahu, utápíš se už delší dobu ve stereotypu. Od partnera se žádného překvapení nejspíš nedočkáš, takže je správná chvíle, abys to vzala do vlastních rukou. Fantazii se meze nekladou, inspiruj se kdekoli. Partner bude sice poněkud zaskočen, ale úspěch je zaručen.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Máš pocit, že máš vždy pravdu, děláš ta nejlepší rozhodnutí, a že nejlepší bude, když se všechno udělá podle tebe. Měla bys ale brzdit, své okolí tím dost otravuješ. Zpomal a zvaž i názory jiných. Všechny tím mile překvapíš a nakonec ti to pomůže najít lepší řešení.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Jsi člověk, který těžce vydřené peníze nerad utratí za první hloupost, co vidí. Ale tento týden tě chuť nakupovat naprosto pohltí a vyrazíš na nákupy. Nemusíš se ale bát, že tvé úspory vyletí oknem, máš skvělý nos na kvalitní kousky.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Pokud chceš, aby tvůj milý něco udělal, tak nechoď kolem horké kaše ani se netrap s nenápadným naznačováním. Nejspíš by si nevšiml, nebo nepochopil, o co ti jde. Nejlepší cesta k dosažení tvého cíle je normálně říct, co od něj chceš.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Už delší dobu se potýkáš s velkým problémem. Hurá! Tvé trápení je u konce. Odpovědi se objeví jako z čistého nebe a ty budeš mít pocit, že všechno do sebe konečně zapadlo. A budeš znovu mít čistou hlavu.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tento týden pro tebe nebude nic lehkého, budeš se cítit jako vymačkaný citron. V práci uděláš sotva polovinu práce, ale nikdo si tvého deficitu naštěstí nevšimne, budou mít totiž dost práce se svou prací. Doma kolem tebe budou chodit po špičkách a dělat všechno pro to, abys měla klid.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Zajdi si do wellnes. Jsi přetažená a pořádný relax ti udělá jen a jen dobře. Budeš se pak cítit jako znovuzrozená, práce ti bude odsýpat a doma tě neotráví ani ty nejhloupější řeči.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Občas máš pocit, že ti tvůj partner nerozumí, že ani neposlouchá, co říkáš. Tentokrát tě ale mile překvapí, udělá totiž něco, co je naprosto proti jeho přirozenosti. A to jen proto, aby ti udělal radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Přijde k tobě kolega s prosíkem. Bude na tebe chtít hodit velmi nepopulární práci, a ne poprvé. Jsi ochotný člověk, ale nenechej se využívat. Zkrátka se omluv, že tentokrát ho opravdu zrovna ty nezachráníš.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Partner bude chtít zaexperimentovat. Jestli se ti jeho návrh na postelové hrátky nezamlouvá, tak se v žádném případě nenech nutit. Klidně mu to řekni! Možná bude trochu zklamaný, ale určitě to pochopí.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Budeš se cítit naprosto úžasně. Navíc budeš mnohem vnímavější než normálně. Takže ať se bude kdokoli snažit utajit cokoli, tak se mu to nepodaří. Měla bys ale vědět, že některé věci by odhaleny být neměly.

Autor:
Publikováno: 22. 5. 2017 10:23 Nahlásit obsah