Horoskop na 22. týden (29. 5. - 4. 6. 2017)

Než jsme se nadáli, je tu konec května. Co vám přinesou první červnové dny? Lásku, štěstí nebo nemilé překvapení?

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Na obzoru se rýsuje nový vztah, ale ty jsi stále na vážkách. Nějak si pořád nejsi jistá, jestli do toho jít nebo ne. Přestaň v myšlenkách konstruovat ty nejšílenější scénáře a vrhni se do toho. Nenechej strach, aby ti zkazil něco tak krásného, jako je začínající láska.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Občas zkrátka není čas na to, aby se širší rodina scházela. S blížícím se létem přichází čas grilování, tak by byla škoda nevyužít situace. Vrhni se do práce a naplánuj krásné rodinné setkání. Budeš z toho mít radost nejen ty, ale i tvá rodina.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Máš teď nějaké těžké období a často tě láká si ty nervy pořádně obalit něčím sladkým. Nezapomínej, ale že se blíží léto. Abys pak nebyla zoufalá, až si budeš zkoušet plavky. Zkus se raději věnovat nějaké pohybové aktivitě, vyplavíš endorfiny a nad plavkami určitě plakat nebudeš. Takže zabiješ dvě mouchy jednou ranou.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvé okolí k tobě bude vzhlížet jako k moudré vědmě. Jakmile se naskytne nějaký problém, bude je něco trápit, tak poběží za tebou pro radu. A ty je nezklameš, dáš jim dobrou radu, za kterou ti budou vděční ještě dlouho.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Co chvíli pokukuješ po krásných bytových doplňcích a v duchu si sestavuješ své vysněné bydlení. Jenže na jeho realizaci finance stále chybí. Než si nějaké penízky našetříš, tak se vrhni do nějakého DIY projektu. Stojí to pár korun a můžeš si s tím skvěle vyhrát.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tam, kde to ještě před nedávnem jiskřilo, je teď naprostá ledová pustina. Se svým novým objevem jsi uvízla na mrtvém bodě a ne a ne se hnout někam dál. Budete celí prkenní, komunikace začne váznout a oba z toho budete dost nervózní.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Se svým výkonem v práci budeš maximálně spokojená, všechno stihneš tak, jak si naplánuješ. Pro tebe to bude ideální pracovní týdne, ale tvému nadřízenému bude pořád něco scházet, tak bude trochu kazit atmosféru.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Po dlouhé době se uvidíš se starým známým. I přesto, že jste se neviděli nějakou dobu, budeš překvapena, jak dokázal od základů překopat svůj život. Začneš pak přemýšlet, jestli není čas taky něco změnit. Neměla by ses ale ukvapit.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Práce se ti kupí a kupí. Přestože máš práce, která by ti zabrala celé dny, ty vesele prokrastinuješ dál. To, že máš doma krásně uklizeno, časopisy chronologicky seřazené a boty v řadě podle velikosti podpatku, je sice pěkné, ale ta práce na tebe bude čekat dál.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Chyby, které jsi udělala začátkem roku, tě teď dostihnou. Nedá se nic dělat. Každý sklidí, co zasel. Tak se tomu postav a neutíkej před problémy.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Trávení času s rodinou tě někdy opravdu dovádí k šílenství. Je jasné, že je máš ráda, ale jejich zlozvyky ti opravdu už lezou na nervy. Když je na to nějak opatrně upozorníš, tak by se neměli zlobit.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Občas máš pocit, že tě partner bere jako samozřejmost. Tentokrát tě ale mile překvapí, vezme tě po dlouhé době na výlet. Skvěle si to užijete a budeš mít pocit, jako by to bylo zase první rande.

Autor:
Publikováno: 29. 5. 2017 10:56 Nahlásit obsah