Horoskop na 24. týden (11. 6. - 17. 6. 2018)

Nový týden je tady a s ním i nová možnost změnit to, co ve tvém životě není úplně ideální. Je na to zrovna teď vhodná příležitost, nebo se spíš vyplatí chvilku počkat?

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

S partnerem jste poslední dobou zažívali krušné chvíle, ale zdá se, že svítá na lepší časy. Tak to teď hlavně nevzdávej, stačí už jen chvilku vydržet tuhle nepříznivou situaci a pak bude všechno zase zalité sluncem.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci se pár dní budeš dost trápit, nebudeš se cítit zrovna dobře a práce ti tam vůbec nepůjde od ruky. Nedělej si z toho těžkou hlavu a spíš si po práci pořádně odpočiň, místo mučení se nedodělanou prací.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

S tvojí rodinou je to občas dost složité, ale už sis na to za ty roky dokázala zvyknout. Tvůj partner s tím ale může mít problém a zároveň se bojí ti to přiznat. Načni sama tohle téma, aby se i on nebál říct svůj názor.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V práci to zrovna teď nemáš dvakrát jednoduché a začínáš přemýšlet, jestli ti ten plat vůbec stojí za ty nervy. Budeš stát před velkým rozhodnutím, které tvůj život zásadně ovlivní, proto se nerozhoduj bezhlavě a dej si na čas.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Potřebovala jsi pauzu od veškerých známostí, náhodných schůzek a celkově od chlapů. Teď se ale na obzoru naprosto nečekaně objevil někdo, kdo tě totálně dostává do kolen a ty si nejsi tak docela jistá, co dělat. První krok nechej na něm, pak se uvidí.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Partner tě zaskočí, když po tobě bude chtít dost zásadní odpovědi na otázky ohledně budoucnosti. Nikdy jsi zatím nepřemýšlela, kde budete za nějakých pět let, a tak ti to bude dělat těžkou hlavu. Hlavně zbytečně nevyšiluj.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Občas se chováš na první pohled podivně, a tak lidé v tvém okolí často neví, co si o tobě myslet. Vyraz s těmito lidmi někam a přesvědč je, že jsi naprosto normální pohodový člověk. Třeba tak získáš dobré přátele.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Mezi tebou a kamarádkou nastane taková zvláštní situace, z které budete obě nesvé. Nenechávej to tak, prostě zahoď ostych a řekni to narovinu. Uleví se jak tobě, tak jí a budete si to moc společně vyříkat.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Uvolnit se, užít si nenucenou zábavu a na chvilku vypnout hlavu. To je právě to, co zrovna potřebuješ. Pro jednou se vykašli na všechno okolo a užij si večer podle sebe. Udělá ti to moc dobře.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou nejsi vůbec ve své kůži, v jednom kuse jsi podrážděná a protivná a tvé okolí toho už začíná mít plné zuby. Začni s tím něco dělat, zamysli se, co tuhle tvoji náladu způsobuje nebo se to snaž aspoň ovládat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Miláček pro tebe chystá veliké překvapení. Dokonce se mu to všechno podaří před tebou utajit, takže budeš opravdu překvapená a doslova vykolejená. Važ si svého muže, po světě jich takových zas tolik neběhá.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Doma se schyluje k rodinnému dramatu a už není moc velká šance, to nějak zachránit. Snaž se jen být ten, co není zrovna ve středu dění. Že z toho vyvázneš úplně, moc velká šance není, tak se snaž stát aspoň trochu na okraji.

Autor:
Publikováno: 11. 6. 2018 10:00 Nahlásit obsah