Horoskop na 27. týden (2. 7. - 8. 7. 2018)

Máme tu zase pondělí a začátek nového týdne. Copak ti tenhle týden přinese? Budeš překvapená, nebo to bude zajetá pohodička? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Možná zrovna neoplýváš velkými znalostmi nebo krásou, ale důležité je, že máš srdce na pravém místě. A právě kvůli tomu si tě ostatní váží a mají tě rádi, tak neřeš nějaké maličkosti týkající se vzhledu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Ke konci měsíce se ti konečně naskytlo trochu volna, v práci se nemusíš tak honit, a tím pádem si můžeš někam vyrazit s přáteli. Jeden večer ve městě s kamarády, bez myšlenek na práci a domácnost, ti udělá líp než deset sezení u psychologa.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

To, jak se teď zkazilo počasí, zkazilo i tvou náladu. Jsi teď bez života, nic tě nebaví a celé dny bys nejraději proležela. Využij toho, že není takové vedro a jdi si zasportovat v tomhle příjemném ovzduší. Nabije tě to energií víc, než tušíš.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou jsi pomalu nevěděla, kde ti hlava stojí, teď už je to všechno mnohem klidnější. Ale s tím se vrací zpět povinnosti, které ostatní ochotně převzali, když jsi toho měla moc. Nezapomeň jim poděkovat.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

S kamarádkami se už nevídáš tak často, jak bys chtěla. Dělí vás nejen kilometry, ale i spousta povinností, které všechny máte. Snažte se alespoň jednou za čtvrt roku všechny sejít a probrat, co se událo. A mezitím zůstat v kontaktu alespoň na sociálních sítích.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nejsi zrovna člověk, který by dokázal řešit spoustu věcí naráz, aspoň ne na sto procent. Od jednoho úkolu se posouváš k dalšímu a občas máš pocit, že to nemá konce. Najdi si ve svém rozvrhu taky prostor na odpočinek, koneckonců můžeš to brát jako jeden z úkolů.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

I když to s tebou tvoje rodina myslí opravdu dobře, občas tě tlačí do věcí, nad kterými bys ani sama nepřemýšlela. Nenechej je, aby ti takhle zasahovali do života, raději jim zkus vysvětlit, že to nechceš a případně proč. Určitě budou chápaví.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Udělat krok do neznáma u tebe není moc obvykle, většinou tomu předchází velké odhodlávání. Neboj se občas vykročit ze své komfortní zóny, nemusíš sice hned skákat padákem nebo něco podobného, ale aspoň občas něco neznámého vyzkoušej.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nebraň se novým známostem. Do tvého života vstoupí někdo, kdo ti s ním dost zahýbe. Získáš přátele, kterým budeš důvěřovat a budou tě dělat šťastnou, budeš se cítit mnohem sebevědoměji a společně trávený čas ti skvěle vyčistí hlavu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Milostné záležitosti ti poslední dobou dělají velké starosti. Tvůj vztah je poněkud komplikovaný a čím dál víc přemýšlíš, jestli má vůbec cenu ho udržovat. Zamysli se, jestli jediným problémem je ta komplikovaná situaci, nebo jestli tam jsou i jiné věci, které nefungují.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední dobou ti motá hlavu jeden známý. Nejste zrovna kamarádi, ale jednou za čas se zapovídáte nebo si napíšete. A ty si nejsi moc jistá, jestli s tebou flirtuje nebo ne. Vlastně ani nevíš, jestli chceš, aby s tebou flirtoval.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tento týden budeš pro ostatní jako vrba. Hned několik tvých blízkých nebude mít zrovna dobrý týden, a tak si budou chtít někde postěžovat. Ty je trpělivě vyslechneš, a navíc jim skvěle poradíš. Budou ti neskonale vděční.

Autor:
Publikováno: 2. 7. 2018 08:00 Nahlásit obsah
Loading...