Horoskop na 28. týden (9. 7. - 15. 7. 2018)

Po prodlouženém volnu tu máme zase pondělí. Jak si ho užiješ a využiješ energii nabitou přes pár dnů volna? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Po pár dnech volna jsi dokonale odpočinutá, takže tě nezaskočí, ani když se vyskytnou nějaké problémy. Chladná hlava a pevné nervy ti to všechno pomůžou zvládnout a všechny hrozby zažehnat.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tento týden se budeš hlavně věnovat rodině a ta to náležitě ocení. Zvlášť partner bude teď potřebovat tvoji oporu a jistotu toho, že jsi pro něj ochotná udělat, cokoliv bude potřeba.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Kolegové, co ještě neměli dovolenou, jsou docela vyšťavení a jsou rádi za jakékoliv rozptýlení. To, že dokážeš i z úplné maličkosti udělat velkou srandu, tě udělá v kolektivu velmi oblíbenou a budou často vyhledávat tvoji společnost.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Povede se ti usmířit s někým, s kým už jsi delší dobu nemluvila. To, že se nad celou situaci povzneseš a zapomeneš na staré křivdy, ti umožní úplně nový pohled na věc a budete moct začít znovu.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Jsi odpočinutá a plná energie, takže máš pocit, že zvládneš opravdu cokoliv. Neměla by ses ale příliš přeceňovat, zvlášť koncem týdne by se ti mohlo stát, že své síly neodhadneš a můžeš si zadělat i na zdravotní problémy.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Práce budeš mít následující týden nad hlavu. Ale i když toho budeš mít moc, budeš ráda, že máš co na práci. A jelikož budeš pozitivně naladěná, tak ti práce půjde od ruky lépe než obvykle.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Rodina je ti velkou oporou a v následujícím týdnu se ti jejich podpora bude velmi hodit. Nebudeš mít zrovna lehký týden, takže jejich rady a to, že budou za tebou stát při každém tvém rozhodnutí, ti moc pomůže.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Budeš naladěna pozitivní energií a to se odrazí ve všech oblastech tvého života. Bude se ti dařit nejen v práci, ale i spousta tvých vztahů se změní k lepšímu. Využij toho a pokus se to s některými lidmi urovnat, teď je na to vhodná doba.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Partner není v poslední době zrovna ve své kůži. Snaž se do něj zbytečně nerýpat a neprovokovat hádky. Mohlo by ho to vytočit a tahle hádka by mohla být zároveň i ta poslední.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou je ti čím dál sympatičtější minimalismus. Máš pocit, že tvůj byt je doslova zahlcen spoustou zbytečností. Teď je ideální čas na velký úklid. Zbytečně se ale neukvap s vyhazováním spousty věcí, mohla bys později litovat. Začni raději pozvolna.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Na práci máš ráda svůj klid, nejradši si děláš vše podle svého zaběhnutého stereotypu, a jakmile ti ho někdo naruší, jsi nervózní. Takže všechny pomocníky odháníš a v práci se topíš sama. Měla by ses naučit přenechávat některé své povinnosti jiným.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tento týden nebude zrovna jednoduchý. Narazíš hned na několik zapeklitých situací. Spěch ale není cesta, všechno nejdřív pořádně zvaž, než budeš konat.

Autor:
Publikováno: 9. 7. 2018 09:59 Nahlásit obsah
Loading...