Horoskop na 31. týden (31. 7. - 6. 8. 2017)

Než ses nadála, polovina prázdnin je fuč. Co tě čeká na začátku srpna? Bude se ti dařit nebo budou první srpnové dny tvou noční můrou?

Zdroj: Mirror.co.uk

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nikdy jsi nebyla příliš spontánní, ale poslední dobou si zahráváš s myšlenkou, jen tak se sbalit a vyrazit poznávat nová místa. Není na co čekat. Je možné, že lepší možnost už se nenaskytne. Tak neváhej, zabal kufr a vyraz. Litovat určitě nebudeš.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Užíváš si zaslouženou dovolenou. Rodina ti sice dává stále pořádně zabrat, ale konečně si najdeš i čas sama na sebe. Nehoň se za zbytečnostmi a opravdu si pořádně odpočiň. Než se naděješ, budeš muset zpátky do práce.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Potřebovala jsi nějaký čas, aby sis opravdu odpočinula a to se i povedlo. Ale teď je čas vyhrabat se z postele a neválet se jen. Najdi si nějakou aktivitu, při které budeš moct vypnout mozek, ale taky zapojit svaly. Uvidíš, že ti to prospěje mnohem víc, než válení u televize.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Léto si užíváš přesně jak se sluší a patří. Jedna akce střídá druhou a ty se nezastavíš ani na chviličku. Cítíš se skvěle, jsi odpočinutá a zážitků máš hromady na deset let dopředu. Jen tvá peněženka strádá, dej pozor, aby ses nedostala do potíží dřív, než léto skončí.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Skřípeš zuby, protože místo toho, aby sis užívala sluníčka někde na dovolené, trčíš v kanceláři. Nedá se nic dělat, ale musíš to prostě přetrpět. Mysli na to, že za několik dní se toho zaslouženého volna přeci jen dočkáš.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Náhodou se dozvíš, co se o tobě a jednom známém povídá za klepy. Ty se nad tím sice od srdce zasměješ, ale tvému partnerovi by to zas tak vtipné přijít nemuselo. Raději ho na to připrav, než někam vyrazíte, nebo by ses mohla dočkat nepěkné scény.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Už dlouhou dobu máš pocit, že potřebuješ změnu, nějaké rozptýlení v každodenním stereotypu. Přestaň tedy váhat a pusť se do něčeho nového. Ať už to bude změna vzhledu nebo celého životního stylu, ohromně ti to prospěje.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Práce máš plné zuby a už se těšíš na zasloužené volno. V kanceláři se budeš ploužit jako tělo bez duše, totálně bez energie a jednoduše to tam jen přetrpíš. O to víc energie vložíš do svého osobního projektu, který se ti v hlavě zrodil před pár týdny. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tví kamarádi už plánují budoucnost. Zásnuby, svatby, staví domy a očekávají děti. Tebe to tlačí do nepříjemné situace, i když jste s partnerem do tohoto bodu nedospěli, máš pocit, že byste měli. Hoď za hlavu ostatní a pečuj o váš vztah v té fázi, ve které je, nebo svého miláčka vystrašíš a odeženeš.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Po dovolené jsi dokonale odpočatá a plná elánu vrhnout se do práce. Půjde ti to krásně od ruky a především rychle, takže budeš moct pomoci i kolegům. Budeš tím pádem velmi oblíbená v kolektivu, což ti přinese radost a pozitivní energii.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Doma bude neskutečné dusno. I ta nejmenší prkotina se může obrátit v hádku, kdy budou létat vzduchem nejen nadávky, ale i talíře. Jakmile se do takové situace dostaneš, raději vykliď bitevní pole a nechej miláčka vychladnout.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Už nějakou dobu okukuješ svůj nejnovější objev, ale pořád ne a ne se s ním dát do řeči. Přestaň se bát, seber všechnu svou kuráž a konečně s ním prohoď pár slov. Tento risk se ti vyplatí mnohem víc, než by sis dokonce jen troufla doufat.

Autor:
Publikováno: 31. 7. 2017 08:51 Nahlásit obsah